Aku zametač na drobky po dětech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pufik20
Kecalka 332 příspěvků 25.12.17 21:22
Aku zametač na drobky po dětech

Poradíte mi prosím někdo dobrý zametač? Chtěla bych něco na dlouhé tyči abych mohla pohodlně vzít a vysát podlahu po dětech, když dojí. Ideálně aby byl odzkoušený právě po malých dětech. Je jedno jestli manuální nebo na baterie.

Reklama

Reakce:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22807 příspěvků 25.12.17 21:29

@pufik20 mám od viledy. Jako na to přeluxnutí pod stolem dobrý, taky v předsíni na vysypaný granule a kočkolit. Taky ho používám místo smetáčku a lopatky.

VeruBorůvka
Závislačka 3604 příspěvků 25.12.17 22:07

Já mám skvělý tyčový vysavač Elektrolux, fakt se s ním bezvadně manipuluje, dá se z něj vycvaknout malý ruční - to je SOS pomocník. Přávě na drobky pod dětmi :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

DJ Loutka: Kdo byla jeho přítelkyně, kvůli níž se měl oběsit? A jaké měli plány?

DJ Loutka (†51), který se o víkendu oběsil, po sobě zanechal přítelkyni Magdu... číst dále >

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zahalte křivky, ukažte osobnost. Německá miss bude bez plavek

Po Spojených státech se i Německo rozhodlo, že v rámci dámské soutěže krásy... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama