Akupunktura a neplodnost, Blanensko, Brno, zkušenosti?

1317
4.11.20 17:07

Akupunktura neplodnost Blanensko, Brno

Ahoj, máte prosím někdo tip na dobrého terapeuta/terapeutku na akupunkturu? Chtěla bych to zkusit, nikdy se nepodařilo počít. Když tu občas čtu, že se stal zázrak díky tomu, klidně bych to zkusila. Ale nechci jen tak k někomu, koho si najdu na googlu, spíš jestli některá máte opravdu konkrétní tip :) je tu mnoho diskuzí, ale všechny příspěvky na jiná místa nebo staršího data a uživatelky sem třeba už nechodí ;)
Blanensko, Brno, ale i třeba Svitavy, Česká Třebová… Pardubice, Ústí nad Orlicí by se taky dalo. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.11.20 17:29

@quera Ze svých zkušeností (ale jiný problém) bych hledala někoho, kdo je i ve spojení s čínskou medicínou - i když by jsi čínskou medicínu nepotřebovala. U sebe jsem to zkombinovala i tím, že tohle dělá lékař z oboru, který potřebuji.
Akupunkturu a čínskou medicínu jsem zkusila jako poslední možnost, neříkám, že mě vyléčila, ale je mi lépe a nebylo to hned - takže nějaký ten zázrak na počkání se nekonal.

Před dvaceti lety jsem chodila k dr. Fildánovi do Brna, ale ne na akupunkturu.
V něčem mi pomohl, něco se teprve vyvíjelo, takže zpětně to bylo spíše vodítko pro další roky, nějaké rady od něj využívám do dneška.

• Citovat
  • Nahlásit
8286
4.11.20 17:59

Ahojka @quera absolvovala jsem akupunkturu zde https://www.zlatyklicek.cz/…jiri-bednar/ ..rovnou u pana Mudr. Bednare..mne osobně to nepomohlo ale zase me to „posunulo“ jinam.. Mudr. Bednar je skvělý :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1317
4.11.20 18:33
@Anonymní píše:
@quera Ze svých zkušeností (ale jiný problém) bych hledala někoho, kdo je i ve spojení s čínskou medicínou - i když by jsi čínskou medicínu nepotřebovala. U sebe jsem to zkombinovala i tím, že tohle dělá lékař z oboru, který potřebuji.
Akupunkturu a čínskou medicínu jsem zkusila jako poslední možnost, neříkám, že mě vyléčila, ale je mi lépe a nebylo to hned - takže nějaký ten zázrak na počkání se nekonal.Před dvaceti lety jsem chodila k dr. Fildánovi do Brna, ale ne na akupunkturu.
V něčem mi pomohl, něco se teprve vyvíjelo, takže zpětně to bylo spíše vodítko pro další roky, nějaké rady od něj využívám do dneška.

Díky, také bych klidně zkusila jakože kombinaci, i s tou čínskou medicínou. Proč ne, když už bych byla u někoho, kdo to umí.
Jen se chci zeptat, k těhotenství vám to tedy nepomohlo? Popravdě, posunout se někam je fajn, ale za to úplně peníze dávat nechci, spíš jestli vám opravdu třeba pomohl otěhotnět, když se předtím nedařilo… :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1317
4.11.20 18:35
@Skaiqy píše:
Ahojka @quera absolvovala jsem akupunkturu zde https://www.zlatyklicek.cz/…jiri-bednar/ ..rovnou u pana Mudr. Bednare..mne osobně to nepomohlo ale zase me to „posunulo“ jinam.. Mudr. Bednar je skvělý :)

Dobrý den, díky za reakci, nepomohlo to tedy k otěhotnění? To mě mrzí. Toho se popravdě bojím, cítit se lépe je určitě fajn, ale já bych ráda, aby byl výsledek těhotenství a samozřejmě úspěšné… Vím, že to nepomůže každému, ale jsou tu uživatelky, které si to chválí, tak jsem doufala, že by mohlo i mne třeba pomoci k mimču :oops: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.20 19:04

@quera Na akupunkturu chodím kvůli jiným problémům.
Tady v diskusích byly i pozitivní ohlasy na TCM (čínskou med.) / bylinkové čaje.
O posunu psal někdo jiný.

• Citovat
  • Nahlásit
8286
4.11.20 21:00
@quera píše:
Dobrý den, díky za reakci, nepomohlo to tedy k otěhotnění? To mě mrzí. Toho se popravdě bojím, cítit se lépe je určitě fajn, ale já bych ráda, aby byl výsledek těhotenství a samozřejmě úspěšné… Vím, že to nepomůže každému, ale jsou tu uživatelky, které si to chválí, tak jsem doufala, že by mohlo i mne třeba pomoci k mimču :oops: ;)

U nás se povedlo díky něčemu jinému ale co to bylo..tak na to jsme nepřišli :mrgreen: akupunktura to teda nebyla, ani léčba imunity ne..tak jedině asi covid nebo to, že jsem nemusela vstávat do práce.. prostě to přišlo jako blesk z jasného nebe..do té doby jsem úplně zavrhovala možnost přirozeného početí protože se přirozeně nedařilo 5 let..

Ale určitě bych to zkusila..zaručeně tím člověk nic neztratí :) nebo uvolnění pánevního dna..to byla u mě jedna ze zlomových věci, do té doby jsem každý měsíc trpěla na tak silné menstruační bolesti, že mě muž několikrát vezl do nemocnice..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1317
5.11.20 10:59
@Skaiqy píše:
U nás se povedlo díky něčemu jinému ale co to bylo..tak na to jsme nepřišli :mrgreen: akupunktura to teda nebyla, ani léčba imunity ne..tak jedině asi covid nebo to, že jsem nemusela vstávat do práce.. prostě to přišlo jako blesk z jasného nebe..do té doby jsem úplně zavrhovala možnost přirozeného početí protože se přirozeně nedařilo 5 let..Ale určitě bych to zkusila..zaručeně tím člověk nic neztratí :) nebo uvolnění pánevního dna..to byla u mě jedna ze zlomových věci, do té doby jsem každý měsíc trpěla na tak silné menstruační bolesti, že mě muž několikrát vezl do nemocnice..
Úžasné, také pokud to zmírní nebo úplně vymizí menstruační bolesti, jdu do toho :) Jen pořád nevím, kam to bude nejlepší… Hledám a Googlím a pořád ne a ne najít nejlepší spojení a doporučení :) každopádně moc gratuluji!
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1317
5.11.20 11:01
@Anonymní píše:
@quera Na akupunkturu chodím kvůli jiným problémům.
Tady v diskusích byly i pozitivní ohlasy na TCM (čínskou med.) / bylinkové čaje.
O posunu psal někdo jiný.

Bylinkové čaje už mám za sebou, to bylo k ničemu, ale tak TČM bude třeba jiná… ať mi třeba někdo něco na míru a můj problém doporučí :palec: Už jen najít odborníka ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8286
5.11.20 12:23
@quera píše: Úžasné, také pokud to zmírní nebo úplně vymizí menstruační bolesti, jdu do toho :) Jen pořád nevím, kam to bude nejlepší… Hledám a Googlím a pořád ne a ne najít nejlepší spojení a doporučení :) každopádně moc gratuluji!

Děkuji moc..no, co se týče aku tak za sebe jsem vyzkoušela ten Zlatý klíček a jinak fyzioterapii mi dělala Radana Svobodová na Mendlovom náměstí :) taky skvělá ženská :) chtělo to víc sezení ale to stálo za to :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1317
5.11.20 13:54

@Skaiqy díky za tip, zkusím si ji najít :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu