Akupunktura - zkušenosti s hubnutím

23
4.1.19 07:39

Akupunktura - zkušenosti s hubnutím

Ahoj holky.

Měla bych dotaz. Máte zkušenost s hubnutím a srovnáním metabolismu pomocí akupunktury?
Prosím jen o předání zkušenosti, ne teoretizování, jestli to je placebo, nebo ne, nebo že když se k tomu přidá zdravá strava a pohyb, tak že zhubnu i bez toho. To totiž bohužel musím říct, že nezhubnu:-( Už jsem z toho zoufalá. Za poslední tři měsíce jsem opravdu upravila jídelníček, za celou dobu, jsem ho dodržovala (omezila sacharidy a tuky, přidala na zdravých bílkovinách, co nejvíce zeleniny) a začala třikrát týdně cvičit a efekt nula:-( Trochu pevnější postava, ale na cm neubylo vlastně nic a na váhu taky ne.
Takže si říkám, že evidentně je problémem metabolismus a stres a četla jsem, že právě toto se dá řešit akupunkturou. Ale je to poměrně drahé, takže pokud nikdo nemá pozitivní zkušenost, tak se mi nechce vyhazovat přes 3tis oknem.

Díky za vaše rady a zkušenosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2013
4.1.19 08:37
@Anciuno131 píše:
Ahoj holky.

Měla bych dotaz. Máte zkušenost s hubnutím a srovnáním metabolismu pomocí akupunktury?
Prosím jen o předání zkušenosti, ne teoretizování, jestli to je placebo, nebo ne, nebo že když se k tomu přidá zdravá strava a pohyb, tak že zhubnu i bez toho. To totiž bohužel musím říct, že nezhubnu:-( Už jsem z toho zoufalá. Za poslední tři měsíce jsem opravdu upravila jídelníček, za celou dobu, jsem ho dodržovala (omezila sacharidy a tuky, přidala na zdravých bílkovinách, co nejvíce zeleniny) a začala třikrát týdně cvičit a efekt nula:-( Trochu pevnější postava, ale na cm neubylo vlastně nic a na váhu taky ne.
Takže si říkám, že evidentně je problémem metabolismus a stres a četla jsem, že právě toto se dá řešit akupunkturou. Ale je to poměrně drahé, takže pokud nikdo nemá pozitivní zkušenost, tak se mi nechce vyhazovat přes 3tis oknem.

Díky za vaše rady a zkušenosti

Akupunktura ma svoje vysledky. Ale musíš vědět kde a jak moc píchat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7106
4.1.19 08:50

@Delaltctrl chces byti uklovan? :mrgreen: Chapu ze mas jaksi povahu vytrznika a smysl pro cerny humor ale tohle jsou drsne vody :lol:

Zakladatelko co se hubnuti tyka nevim ale neurolog tim dost pomaha me sestre s silenejma migrenama. Takze urcite akupunktura funguje…jen s tím hubnutím nevim, od nikoho jsem neslysela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2013
4.1.19 08:53
@Tarjei píše:
@Delaltctrl chces byti uklovan? :mrgreen: Chapu ze mas jaksi povahu vytrznika a smysl pro cerny humor ale tohle jsou drsne vody :lol:Zakladatelko co se hubnuti tyka nevim ale neurolog tim dost pomaha me sestre s silenejma migrenama. Takze urcite akupunktura funguje…jen s tím hubnutím nevim, od nikoho jsem neslysela.

Ja si tady chvíli záplavu.
Jen do mě… A sestřihu jim kridylka. :dance: nebo obrousim zobacky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7106
4.1.19 08:56

@Delaltctrl :lol: jak myslis. Masaz ega trochu, neee??? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2013
4.1.19 08:58
@Tarjei píše:
@Delaltctrl :lol: jak myslis. Masaz ega trochu, neee??? :D

Njn :mrgreen: jenom trošku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7106
4.1.19 09:03

@Delaltctrl mas moje uznani ze ses priznal :D
Zakladatelko promin za ten plevel :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2013
4.1.19 09:04
@Tarjei píše:
@Delaltctrl :lol: jak myslis. Masaz ega trochu, neee??? :D

Masáž něčeho probíhá, nad představou kuřecích prsicek… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2013
4.1.19 09:07
@Tarjei píše:
@Delaltctrl mas moje uznani ze ses priznal :D
Zakladatelko promin za ten plevel :kytka:
:hug:

Nesmis se koukat na plevel jako na něco spatnyho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2013
4.1.19 09:10

Ok k tématu… Porid si knížku akupunktura a akupresura od Janči, tam toho najdeš hodně o mistech i možnostech spravnyho píchání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14618
4.1.19 09:16

@Anciuno131 ne akupunktura je volovina.

spíš než za šarlatánem zajdi za nějakým sportovním lékařem, vezmi sebou dosavadní jídelníčky, nech si změřit zátěžové křivky a nech si udělat důkladnou zdravotní prohlídku, včetně endokrinního panelu.

To že si nějak upravila jídelníček, nejspíš podle rad z internetu, jak zaručeně zhubnout, ještě neznamená, že to je něco, co tvoje tělo potřebuje - a evidentně je příčině někde hlouběji (hormonální problémy, poruchy trávení a podobně), než jen v poměru příjmu a výdeje. Plus pokud jíš málo a cvičíš moc, tak organismus jede v záchranném módu a ukládá všechno co může a nepouští nic, protože se bojí hladomoru.

Jinak na hubnutí placebo nefunguje. Všechny ty doplňky a zázračné metody jsou vyhazování prachů, bez oné 60% šance, že placebo zabere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
4.1.19 10:05
@Ou píše:
@Anciuno131 ne akupunktura je volovina.

spíš než za šarlatánem zajdi za nějakým sportovním lékařem, vezmi sebou dosavadní jídelníčky, nech si změřit zátěžové křivky a nech si udělat důkladnou zdravotní prohlídku, včetně endokrinního panelu.

To že si nějak upravila jídelníček, nejspíš podle rad z internetu, jak zaručeně zhubnout, ještě neznamená, že to je něco, co tvoje tělo potřebuje - a evidentně je příčině někde hlouběji (hormonální problémy, poruchy trávení a podobně), než jen v poměru příjmu a výdeje. Plus pokud jíš málo a cvičíš moc, tak organismus jede v záchranném módu a ukládá všechno co může a nepouští nic, protože se bojí hladomoru.

Jinak na hubnutí placebo nefunguje. Všechny ty doplňky a zázračné metody jsou vyhazování prachů, bez oné 60% šance, že placebo zabere.

Tak to není. Šla jsem právě k lékařce dietoložce, u které známá zhubla. Odmítám chodit k pochybným rychlokvaškám, co to nemají vystudované. A na základě měření a odběru krve mi připravila jídelníček. Takže nemáš pravdu, že bych se řídila jídelníčky z internetu. Měl to být jídelníček na míru. To co říkáš jsou klasické věci z internetu..málo jíš, tělo si dělá zásoby…to je sice pravda. Ale jak jsem psala, málo jsem nejedla, omezila jsem sacharidy (přílohy poloviční, sladké nejím, ani ho nemám ráda) a jedla jen libové maso, nic smaženého apod, zároveň zařadila více zeleniny..tak jak mi ona řekla. Cvičit jsem začala s osobní trenérkou, kde bych taky čekala, že to bude mít větší efekt..zatím jediný efekt vyhozené peníze (a nemalé za dietoložku a trenérku) a nic..leda zklamání:-(
Takže už se fakt snažím najít cokoliv. A evidentně bude problém někde jinde..znám právě lidi, co mají s akupunkturou a léčením různých nemocí dobré zkušenosti, ale bohužel osobně neznám nikoho, kdo by tam šel přímo kvůli hubnutí. A na to se ptám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7106
4.1.19 10:12

Ja fakt nechapu jak je mozny, ze lidi co malo jedi tak nehubnou. Na fotkách z koncentraku zadny tlustý nebyli. Jako logika, ja treba jim co chci a prostě trochu nadvahu mam. Hubnout nezkousim, nejsem extrem a neresim to. Hejbe se mi dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
4.1.19 10:24

Já nadváhu nemám, podle tabulek jsem v normě (168cm, 64kg). Ale nevyhovuje mi to. Nejlépe jsem se cítila, když jsem vážila 56-58kg. Jak pohybově, tak co do energie..
Tak když člověk nejí skoro nic týden, tak určitě zhubne, ale dlouhodobě může dojít k opaku. Ale toto já samozřejmě nechci, snažila jsem se zdravě to řešit. Ani ten samotný jídelníček mi problém nedělá, je to jen si na to zvyknout a bylo to pro mě v pohodě. Ale už chci vidět výsledky..a když po třech měsících nic, tak je asi něco špatně..no ještě můžu zkusit na kontrolu se štítnou žlázou..ale to mě asi těžko jen tak pro nic za nic (nebo jen z důvodu, že mi nejde shodit) někde vezmou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7106
4.1.19 10:42

@Anciuno131 dlouhodobě nizsi prijem energie by preci měl fungovat…mozna i psychika dela svoje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Načítám video...

Mohlo by vás zajímat

Načítám video...