Akutně!! Stolicí "popálená" dupka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LeníkDOMO
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 15.10.10 19:02
Akutně!! Stolicí "popálená" dupka

Holčiny potřebuji akutně pomoc, malý se mi mimo domov pokadil, vyrazili jsme domů a při posazení do kočáru začal řvát, doma jsem ho vyslíkla a zjistila jsem že má úplně rudou oteklou popálenou dupu, utřela jsem větší kusy ubrouskem, zbytek opláchla v umyvadle ale on pořád pláče a řve, co s tím?? Z čeho může být tak agresivní stolice? Nebyl pokaděný ani 15min....... chudáček, díky za rady

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Pettulle
Extra třída :D 11503 příspěvků 15.10.10 19:04

pořád omývat, pokud to půjde, tak aby mu zadeček větral, měli jsme to samý - pomohl sudocrem, vyzkoušeli jsme i Imazol, Bepanthen aj. a hlavně po umytí usušit

Anetta
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 15.10.10 19:06

Ahoj.
Nám nejvíce pomáhá dělaná rybí mast v lékárně.

Pettulle
Extra třída :D 11503 příspěvků 15.10.10 19:06

pokud nepůjde často větrat, protože neumí na nočník, tak častěji přebalovat a ten sudocrem větší vrstvu, přeju pevný nervy, protože nás se to drží dost dlouho a větrat nemůže.

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 15.10.10 19:07

Leníku, pokud to není běžná opruzenina, tak je to kyselá stolice… Některé kyseliny přijímá tělo z potravy (hlavně ty organické), jiné si samo vyrábí… Takže toto bude nejlíp zkonzultovat s dětskou doktorkou.
Jen takový malý dodatek: jako prevence proti překyselení žaludku se doporučují potraviny obsahující hlavně škrob a pak co nejmíň dalších látek. Takže nejlíp asi pudink, ovšem doma vařený (ty kupované hotovky pro tento účel nebrat!!! :pocitac: )

jana32
Kelišová 5590 příspěvků 15.10.10 19:07

U nás byla agresivní stolička vždycky u zubů,mohly by růst asi 4?To je tak ten věk…
Jinak opatrně otřít,omýt a větrat a natírat.Já měla od Bubchenu,pak jsem měla Penatene či tak nějak.Ať to máte brzo za sebou :hug:

stazka
Kelišová 5515 příspěvků 15.10.10 19:07

Ahoj,

omyvat ne vodou, ale cernym cajem a vetrat. Mazat vyse zminenym nebo treba jeste Pytiolem, podle toho, co mas doma.
at je brzy lip!

LeníkDOMO
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 15.10.10 19:10

Pořádně jsem mu to vydrhla, nikdy jsme neměli s opruzeninama problém, ale toto bylo fakt během 15ti minut. Doma mám Sudocrém a Bepanthen plus, obě mají dezinf. účinek, tak nevím jestli mu to mám máznout bude to štípat :think:
Mám mu na noc dát plínu?? Čůrá až ráno do nočníku.
 Dík

LeníkDOMO
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 15.10.10 19:11

Jo a ještě mám niveu SOS........

dianaa
Kelišová 6384 příspěvků 15.10.10 19:12

Bepanthen Plus nee,na zadeček jen klas.Bepanthen,na kluky zabíral 100%,do rána dupka zdravá :-)

Pettulle
Extra třída :D 11503 příspěvků 15.10.10 19:27

Jinak nám rostou zuby, u prvních dvou s tím neměl problém, ale u těhle dvou ji má zarudlou a pořád brečí, ale pomáhá nám sudocrem, hlavně na noc a silná vrstva, ale když se ráno pokadí tak má to samé.

bedru
Kelišová 5597 příspěvků 15.10.10 19:28

terez na tohle nikdy netrpěla do doby, než se jí začaly tlačit stoličky, to měla dupku dorasovanou strašně, stačilo 10min nechat s pokaděnou plínkou a katastrofa. někdy měla až puchýřky a nebyla si schopná sednou večer do vany. vždycky pomohl bepanthen sinější vrstva do noční plínky, ráno byla dupka klidná

eevulka
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 15.10.10 19:29

Imazol a je to za chvili parada…

Pipet
Generální žvanilka 24139 příspěvků 15.10.10 19:30

Větrat a větrat, nechat na vzduchu, já mazala na opruzení Pityol. Pokud čůrá až ráno do nočníku, asi bych riskla případnou nehodu a počůranou postýlku a nechala ho na noc jen v nějakém lehkém bavlněném volném pyžámku, teplákách nebo něco.

Jinak takové agresivní kadění souviselo u Majdy s růstem zubů.

DanMaj
Echt Kelišová 8410 příspěvků 15.10.10 19:32

Nám na něco podobného dr doporučila … po každdém čůrání nebo kakání otírat jemným ubrouskem politým olejem…sluneč­nicovým nebo Avirilem…prostě olejem, ať se to dál nedráždí.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >