Akutně - velikost nožičky novorozence?

19747
28.7.13 19:46

Akutně - Velikost nožičky novorozenec

Ahoj, prosím kdo máte doma miminko. Jak dlouhou má nožičku?

Kamarádce se narodila v týdnu holčička (52cm), chci jí koupit háčkované capáčky, ale nevím, jak veliké (uváděno v délce chodidla na cm). Našla jsem s délkou 8cm, ale nevím, zda to není hodně :think:.

Děkuji :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14857
28.7.13 19:50

Deset cm ma tak cca trimesicni. Ono to muze byt trochu vetsi, ne? kdyztak doroste. Ted je stejne na cokoliv na nohu vedro :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13938
28.7.13 19:53

První co mě napadlo bylo, že uplést v tom vedru je docela šílenost
jinak u nás to bylo 7-8,5cm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19747
28.7.13 19:56

Díky :palec:.

Tak ono to bude spíš na památku nebo na focení ;). Jinak jsou háčkované bavlněné a doufám, že tahle vedra nebudou ještě za měsíc :roll:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8924
28.7.13 19:56

Syn mel v mesici asi 9cm. Ale teda pletene nebo hackovane capacky bych ted rozhodne nekupovala. Zkus vymyslet jiny darek… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14857
28.7.13 20:02

@Adélky prej budou :think:

taky bych vymyslela neco jineho. Ja jsem spis zastancem praktickych darku. Co nejake capacky, co uzije na podzim - od tech tri mesicu a co treba i lepe drzi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
28.7.13 20:27

@Adélky
hele, tak jenom pro vyvazenost - mi se ten napad libi ;)

nas prcek je srpnovy, narozeny v nejvetsich vedrech, hackovane capacky dostal, krasne s bilou maslickou. jo, mel je na sobe asi vseho vsudy trikrat, ale mi se hrozne libili a na fotkach vypadaji rozkosne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19747
28.7.13 20:44

Ali: Díky, hele mně nejde o to, aby je „unosila“, ale měli by je na památku nebo jak jsem psala, třeba na ty fotky. Jinak vedro sice je, ale v obchodě nebo někde s klimoškou a 20 stupněma chladu snad nechodějí miminka naboso :think:.
Navíc je to takové symbolické a z mé strany hodně osobní, protože máme chlapečka s hodně nemocnýma nožkama, ale to je vedlejší.

My máme našich dětí miminkovskou krabici a první capáčky, čepičku a dudlíček tam máme schované, ač to děti nikdy neměly na sobě - nebo třeba jednou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15068
28.7.13 21:29

Dcera měla 9cm, ale ona má větší nohu v genech:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama