Akutní ošetření psychiatrem Praha?

Anonymní
1.3.16 21:14

Akutní ošetření psychiatrem Praha?

Ahoj hlky, sesatra se komplerně zhroutila. Zkoušeli jsme, zda by ji akutně vyšetřil psychiatr, ale: 1)v Bohnicích řekli, že už dle našeho popisu stav není na hospitalizaci, ať se objedná někam do ambulance.2)v ambulancích mají plno, zatím nás nikdo neobjednal 3)volali jsme krizové centrum RIAPS, ale tam jsou přetíženi. Jak postupovat? Poradí někdo kam v akutním stavu? Když někdo má něco s nohou, jde na pohotovost.Jak u duševních věcí? Děkuji (Praha)

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
1.3.16 21:48

Docházela jsem ambulatně do ÚVN na psychiatrii a opakovaně mě ujišťovali, že kdyby byl problém, vždy tam někdo drží službu, 24 hodin denně a pomohou. Zároveň mi ale dr. říkala, že to samé by mělo být v Bohnicích a můžu se kdyžtak obrátit i tam.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.3.16 21:52

Taky se mi nelíbilo, když mě paní doktorka z psychiatrie poslala kamsi, když si na noční směně otevřela lahev vodky. :nevim: na ambulanci ji stejně doporučí terapeuta.

• Nahlásit
  • Citovat
2359
2.3.16 01:00

V Bohnicích je Centrum krizové intervence. Je to asi 3. pavilon za pavilonem kde dělají hlavní příjem. Na ten vůbec nechoďte, nikam nevolejte a jeďte rovnou na tu Krizovou intervenci. Služba je tam 24 hod. a po akutním ošetření nasměrují i kam k psychiatrovi. Jinak ještě je stálá služba v nemocnici na Karlově, ale tam nedoporučuji.
Celkově - nikam nevolat, rovnou přijet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2359
2.3.16 01:02
@Anonymní píše:
Docházela jsem ambulatně do ÚVN na psychiatrii a opakovaně mě ujišťovali, že kdyby byl problém, vždy tam někdo drží službu, 24 hodin denně a pomohou. Zároveň mi ale dr. říkala, že to samé by mělo být v Bohnicích a můžu se kdyžtak obrátit i tam.

Ve Vojenské berou při zhoršení stavu jenom své pacienty, nové ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.3.16 09:19

Dik vsem, vyreseno

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie