Akutní ošetření u zubaře v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.17 08:02
Akutní ošetření u zubare v tehotenstvi.

Ahoj, chtěla jsem se zeptat. JSEM ve 21 tt a zajímalo by me jak probiha akutni ošetření h zubaře. Nevim, jestli to dam bez injekce, je možná když jsem tehotna? Mám z toho fakt hrůzu. Zuby me boli už přes týden a dnes jdu.

Reakce:

Snilek88
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 15.02.17 08:06

Mě bylo řečeno, že lokální anestetika nevadí:-)

blumen
Hvězda diskuse 41921 příspěvků 15.02.17 08:13
@Snilek88 píše:
Mě bylo řečeno, že lokální anestetika nevadí:-)

I lokalni anestetikum se dostane do obehu.

Pripadne musi pouzit nejake, ktere v tehotensrvi doporucuje.

Treba ja dostala lokalni anestetikum pri kojeni a dcera po nem pak zvracela.

Aishenka
Ukecaná baba ;) 2079 příspěvků 15.02.17 08:15

V těhotenství mi dal injekci, říkal, že je to daleko lepší než celý ten stres okolo bez umrtvení, dcera je v pořádku.

Tichošlápek
Extra třída :D 10456 příspěvků 15.02.17 08:18

Umrtveni se v těhotenství používá. Mne se jen zeptala jestli chci nebo ne. Ale plodu to nevadí

Snilek88
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 15.02.17 08:22

@blumen já neřekla, že se nedostane do oběhu, jen že mě dr ubezpečila, že to plodu neublíží… a slyšela jsem to z více stran, takže si myslím, že to bude pravda

SlecnaSally
Kelišová 6325 příspěvků 15.02.17 08:24

Asi bych neměla dobrý pocit být do 12tt, ale ted se jedné injekce bát nemusíš. Přeji at zoubky brzy nebolí

blumen
Hvězda diskuse 41921 příspěvků 15.02.17 08:24
@Snilek88 píše:
@blumen já neřekla, že se nedostane do oběhu, jen že mě dr ubezpečila, že to plodu neublíží… a slyšela jsem to z více stran, takže si myslím, že to bude pravda

To urcite. Kamaradka v tehotenstvi prodelala i operaci slepeho streva v celkove anestezii a dite je zdrave.

Snilek88
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 15.02.17 08:31

@blumen já se přiznám, že doktorům dost věřím:-) že vědí co dělají:-) ono u toho slepého střeva asi už nemají na výběr… ale u toho zubu, věřím, že by řekli, že to není vhodné, nebo alespoň doufám:-)

Malaga
Generální žvanilka 24689 příspěvků 15.02.17 08:36

Ano i v tehotenstvi je mozne osetreni s anestezii.

Fima
Nadpozemská drbna 29260 příspěvků 16 inzerátů 15.02.17 08:46

V těhotenství se normálně lokální anestezie používá a používat se může. ;)

JancaS84
Stálice 71 příspěvků 15.02.17 08:52

Me u vrtání zubarka řekla že me to muže umrtvit. I když jsem na tohle srab tak jsem řekla že nechci, že me za chvíli čekají daleko horší bolesti u porodu než vrtání. A když to srovnám tak me ta injekce do dásní přijde daleko horší než to vrtání, ale záleží co ti bude dělat.

Anakin
Kecalka 402 příspěvků 15.02.17 08:54

Zrovna včera jsem byla na ošetření s kazem ve stoličce a injekci jsem dostala ;-) Jsem 26tt

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >