Akutní problém - je mi zle z jídla - kojení

Anonymní
3.12.19 21:49

Akutní problém - je mi zle z jídla - kojení

Dneska jsem asi něco špatného snedla, měla jsem kupovanou sekanou k obědu a uzene maso k veceri možná něco z toho. Boli mě strašně zaludek a je mi děsně na zvracení. Muzu kojit miminko? Mám strach abych mu nepredala nějaký hnus. Průjem nemám tak to asi střevní chřipka nebude, sazim na to jídlo. Udělalo se mi špatně skoro hned po veceri. Nemám doma žádné UM tak mám teď opravdu starost, co dělat :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9853
3.12.19 21:56
@Anonymní píše:
Dneska jsem asi něco špatného snedla, měla jsem kupovanou sekanou k obědu a uzene maso k veceri možná něco z toho. Boli mě strašně zaludek a je mi děsně na zvracení. Muzu kojit miminko? Mám strach abych mu nepredala nějaký hnus. Průjem nemám tak to asi střevní chřipka nebude, sazim na to jídlo. Udělalo se mi špatně skoro hned po veceri. Nemám doma žádné UM tak mám teď opravdu starost, co dělat :(

Já bych kojila, do mléka naopak přecházejí protilátky, pokud bys byla v kontaktu s nějakou nemocí. Jestli je to jen z jídla, pak se to k mimču nedostane. Ale zamysli se teda nad jídelníčkem, sekačka k obědu a uzené k večeři? Dost nic moc po výživové stránce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
724
3.12.19 22:03

No z toho by mě bylo blbě taky. Nic ve zlým. Určitě koj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 22:07

Po porodu se u mě postupně „rozjela“ histaminová intolerance (… a v sekané a uzeném mase je histaminu ažaž 8o). A právě pozření něčeho s vysokým obsahem histaminu u mě již dlouhá léta způsobuje bolesti až křeče žaludku…
Jako první pomoc zkuste vypít sklenku vody se lžičkou jedlé sody (pokud se Vám uleví po jedné lžičce, bude to dobré, pokud ne, zkuste vypít další sklenku s druhou lžičkou sody).
Přeju Vám, ať se Vám brzy uleví :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 22:13

Jedlá soda je by mohla pomoci. Taky bych doporučila kojit dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.12.19 22:18

Zažila jsem to u žlučníkových kamenů, pokud se to bude opakovat, třeba za pár měsíců, nechte se vyšetřit.

• Nahlásit
  • Citovat
774
3.12.19 22:25

Kojit muzes v kazdym pripade, taky u střevní chripky a klidne i u horecky. Dite ziskava kojenim imunitu, protilatky na nemoc, kterou si prochazis. Kojila jsem, i kdyz jsem problila noc a mala to nechytla, ani mi neprestalo tect mleko (jak obcas nekde někdo pise…) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11600
3.12.19 22:28

Jo kojit muzes, to do mleka nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2986
4.12.19 00:03

Vzala bych si zivocisny uhlí ( pokud se při kojení může) a kojila dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama