Akutni sekce meli jste kopresni puncochy?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
LP4
835
9.5.22 21:44

Akutni sekce meli jste kopresni puncochy?

Ahoj, rodila jsem akutní sekcí v celkové narkóze, dali mi masku na obličej, hned sem usnula a probudila se na Jipu nohy jsem neměla nijak zavázané ani punčochy jsem neměla. Po 12hodimach sem normálně musela chodit. Zajimalo by mi zda to mi to nezavázali z důvodu celkové anestezie a nebo kvůli tomu, že jsem měla akutní CS? Jak jste to měli vy? Asi divný dotaz..ale zajímá mi to. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
158
9.5.22 21:55

Neměla jsem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
9.5.22 21:57
@LP4 píše:
Ahoj, rodila jsem akutní sekcí v celkové narkóze, dali mi masku na obličej, hned sem usnula a probudila se na Jipu nohy jsem neměla nijak zavázané ani punčochy jsem neměla. Po 12hodimach sem normálně musela chodit. Zajimalo by mi zda to mi to nezavázali z důvodu celkové anestezie a nebo kvůli tomu, že jsem měla akutní CS? Jak jste to měli vy? Asi divný dotaz..ale zajímá mi to. :kytka:

Taky akutni cisar, ale puncochy mi nandaly. Narkozu jsem ale nemela. Chodila jsem az 24 hodin po porodu pri odchodu z JIPky.

Příspěvek upraven 09.05.22 v 22:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290

Akutní císař ale nohy mi obvázali obvazama během přípravy na operaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4870

Akutní SC bez ovázání a když byl druhý SC plánovaný, tak už sem měla punčochy. Ono pokud je to narychlo (což u mne poprvé docela bylo) tak prostě uspí a řežou :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LP4
835
9.5.22 21:59

@shadowbabe a to jste si nejake musela pořídit sama nebo vam dali?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LP4
835
9.5.22 22:00

@Caridina me po 12h okamzite nutili vstat a do sprchy a cevku pryc a curat…no horor :D :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3697
9.5.22 22:02

Akutní SC, nohy mi zavázali před a druhý den mi je ještě převazovaly žákyňky v rámci praxe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
9.5.22 22:02

@LP4 to bych nedala. Pro me to byla tak strasna bolest, ze uz to v zivote nechci zazit. Blazen ten, kterej nikdy nerodil a chce dobrovolne cisare 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3697
9.5.22 22:05

Mně snad ani nic nebolelo, protože mne v porodnici narvali práškama. Doma bez léků jsem si v tom ale pěkně pochodila. To jsem byla ráda, že vstanu vůbec z postele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LP4
835
9.5.22 22:07

@Caridina no jsou to skoro 4m..a uz je mi teda lepe ale prvni 2 mesice sem z toho byla docela narusena i psychicky. Jo bylo to sileny..ale co sem mela delat rvali po me at vstavam a ze ostatni to taky zvladaj a dalsi kecy..nemela jsem silu se hadat..bolelo to strašné..no ja bych rada nekdy druhe..do cs se mi nechce ale ja ho mam jasny jelikoz sem mela jeste prasklinu na deloze..takze ja se do vbac nepozenu..nechci mit jedinacka..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4870
9.5.22 22:11
@LP4 píše:
@shadowbabe a to jste si nejake musela pořídit sama nebo vam dali?

Kupovala jsem ve zdr. potřebách ;) Případně ovážou nohy obinadlem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1915
9.5.22 22:22

Akutní CS v narkóze a nohy mi neobvázali. Při druhém plánovaném jsem si punčochy kupovala v lékárně a nandala ráno před operací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LP4
835
9.5.22 22:25

Tak jo dekuju :) jsem rada ze nejsem jedina kdo nemel zavazane nohy :lol: hezky vecer

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
783
9.5.22 22:29
@LP4 píše:
@Caridina me po 12h okamzite nutili vstat a do sprchy a cevku pryc a curat…no horor :D :,(

Mne nohy oviazali ale aj s tým sme vstavali z postele hneď ráno (po večernom CS). Takže to je normálne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat