Akutní toxoplazmóza v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  31.03.18 17:05
Akutní toxoplazmóza v těhotenství

Zdravím :-) Prosím o sdělení Vašich zkušeností… Jsem ve 14. tt a z výsledků krve z minulého týdne to vypadá, že se u mě rozjíždí toxoplazmóza… Ovšem hodnoty protilátek jsou prý zvláštní… První odběr na toxoplazmózu jsem absolvovala již v 9. tt, kdy výsledky ukazovaly na latentní toxo, kterou jsem měla prodělat před více než 4 měsíci. Můj gynekolog mě pro jistotu poslal na Bulovku na infekční, kde hodnoty vycházejí jinak a hůře. Byla mi nasazena antibiotika Rovamycin a příští týden jdu na kontrolní odběr krve a konzultaci k paní doktorce Geleneky.
Prosím o sdělení pouze osobních zkušeností, nepotrebuji info o tom, co jste kde slyšeli nebo četli. Děkuji a přeji pěkné Velikonoce!

Reklama

Reakce:

Anonymní  11.05.18 17:58

Oživuji diskuzi…Nenajde se někdo s osobní zkušeností? Nyní jsem již ve 20. tt, stále beru antibiotika a čekám na další odběr krve…

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Feťačka Katka se objevila v nové reality show. Její vzhled opět děsí

Nejslavnější pražská narkomanka Kateřina Bradáčová (41), která se proslavila... číst dále >

Kretén, sliz a duševní mrzák! Takto uráží komentátor ČT Bosák lidi na YouTube

Jaromír Bosák neřádí jenom na sociální síti Facebook, on si oblíbil urážení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama