Akutní! Ubytko v Anglii

Anonymní
3.7.13 18:50

Akutní!!! Ubytko v Anglii

Holky, poprosím vás, nemáte někdo zkušenosti s nějakým levným ubytováním v okolí Londýna a potom v Doveru/Brightnu?
Letíme v srpnu a zaboha nemohu nic najít, nachází mi booking.com i trivago.cz samí X hvězdičkový hotely. Bereme krosnu na záda a botasky, tak něco vhodného :) Noclehárnu každý zvlášť nechceme.

Moc vás prosím o radu!! :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2374
3.7.13 18:56

Zkuste hostel Velehrad na Nottinghillu (temer centrum Londyna). Je to ubytovna pro cechy a slovaky, nechavaji tam max. mesic. Najem byl tusim kolem 50 liber tydne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2374
3.7.13 18:58
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2374
3.7.13 19:00

Mrkni jeste tady, vyhledavat muzes podle kriterii
http://www.hostelbookers.com/…land/london/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3743
3.7.13 19:01

Manžel se vždycky ubytovával až na místě přes informačku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.7.13 19:04

Téééda, moc díky!!! Našla jsem ted letenky, sice z Berlína, ale za 3000,– tam i zpět pro oba. Hledám na Ryanair.com.

• Citovat
  • Nahlásit
6265
3.7.13 19:05
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.7.13 19:07

UBYTOVÁNÍ NA VELEHRADĚ JIŽ OD LÉTA 2012 NEPOSKYTUJEME. - tohle mají na webu.

• Citovat
  • Nahlásit
2374
3.7.13 19:11
@Anonymní píše:
UBYTOVÁNÍ NA VELEHRADĚ JIŽ OD LÉTA 2012 NEPOSKYTUJEME. - tohle mají na webu.

Tak to jsem nevedela, uz je to let, co jsem tam byla (2004, 2005), bylo to dost oblibeny, skoda, jestli to nefunguje, ale neves hlavu a koukni na dalsi odkazy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.7.13 19:14

Jojo, hledám, hledám.

• Citovat
  • Nahlásit
53761
3.7.13 19:19

Na kolik nocí a v jaké cenové kategorii? A kterým směrem za Londýnem?
My na takový ten první a poslední nocleh při příletu a odletu z Gatwicku zůstávali v Horley, což je kousíček od letiště, je tam spousta malých BaB, které mají v ceně i transport na a z letiště a je to přímo na vlaku na Londýn i Brighton.
Ale teda nocleh za 40-50 liber za dvojlůžák se snídaní. Což je sice cena strašlivá, ale na samostatný pokoj v okolí Londýna velice slušná, proto se ptám na tu cenovou kategorii a taky jestli je to jenom na pár nocí nebo na dýl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.7.13 19:23
@ugluk píše:
Na kolik nocí a v jaké cenové kategorii? A kterým směrem za Londýnem?
My na takový ten první a poslední nocleh při příletu a odletu z Gatwicku zůstávali v Horley, což je kousíček od letiště, je tam spousta malých BaB, které mají v ceně i transport na a z letiště a je to přímo na vlaku na Londýn i Brighton.
Ale teda nocleh za 40-50 liber za dvojlůžák se snídaní. Což je sice cena strašlivá, ale na samostatný pokoj v okolí Londýna velice slušná, proto se ptám na tu cenovou kategorii a taky jestli je to jenom na pár nocí nebo na dýl.

Jen na zhruba tři noci, ve dne courneme po Londýně a okolí a v půli týdnu chceme vlakem do Brightnu, nebo Doveru a tam nějaké ubytko. Hledáme něco, kde se platí za noc a nejlépe se snídaní no.

• Citovat
  • Nahlásit
14857
3.7.13 19:45
@Anonymní píše:
Téééda, moc díky!!! Našla jsem ted letenky, sice z Berlína, ale za 3000,– tam i zpět pro oba. Hledám na Ryanair.com.

radu nemam, jen se vetru, to jsem ani nevedela ze z berlina je to takova super cena :palec: my zijeme v berline a do Londyna bych se rada nekdy podivala, jen musim pockat az mladez trochu povyroste. Nejakou dobu jsme tam taky zili ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53761
3.7.13 19:50

Tak ona je zas otázka, zda si pak trochu nepřiplatit přímo za Londýn, protože když pak zase ušetříš na dopravě tam i zpět a navíc hromadu času, tak to možná za to stojí. I v Londýně v 1. zóně jsme bydleli ve dvojlůžáku se snídaní pod 60 liber a bylo to solidní a čisté a navíc všecko v docházkové vzdálenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2374
3.7.13 19:55

Ahoj, de facto centrum Londyna, BaB na 3 noci vyjde na Bayswateru na tomto hostelu takto:
http://www.budgetplaces.com/…ffer/detail/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat