Akvárium v Hradci Králové

9.4.16 13:01

Akvárium v Hradci Králové

Ahoj, měla bych dotaz, byl jste někdo v akváriu? Popřípadě co na to říkáte? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9.4.16 13:09

Ahoj, já jsem tam byla a je to fajn pokud tam jdeš poprvé.. podruhé už není moc na co koukat.. je to tam poměrně malý. Takže jestli máte cestu kolem tak bych se tam stavila, ale speciálně jen kvůli tomu akváriu bych tam nejela. Snad je můj názor srozumitelný :D :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42581
9.4.16 13:12

Na to, jak o tom všude píší, jako o obřím akváriu, tak mi to přišlo dost malý :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3019
9.4.16 13:13

Jj přesně tak, poprvé je to velký zážitek :) a my jsme tenkrát s kámošem měli štěstí, že nás nechali krmit kajmanku, kterou tam chovají :) bylo to super

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.16 13:25

My si právě chceme udělat výlet speciálně tam, nějakých 200 km, tak nevim, jestli to za to stoji :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
9.4.16 13:28
@terezkakol píše:
My si právě chceme udělat výlet speciálně tam, nějakých 200 km, tak nevim, jestli to za to stoji :think:

tak se stavte v akváriu a pak to ještě vezměte do Tonga, at to stojí za to ten výlet..jen kvůli akvárku bych se 200km teda neštrachala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
308
9.4.16 15:25

Já jela cca hodinu a pul autem. Mala dcerka miluje ryby…a byla jsem neskutečně zklamaná a nejen já ale i manžel a dcerka. Za pul hodiny bylo po všem… to bych raději zajela az do Prahy kde je to úžasné - malá a tam byla 4 hodiny a i tak byl problém ji od tam a dostat :D :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.16 15:37

@Zdeňka92 o čem v Praze mluvíte? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6627
9.4.16 15:47
@jdukolem píše:
tak se stavte v akváriu a pak to ještě vezměte do Tonga, at to stojí za to ten výlet..jen kvůli akvárku bych se 200km teda neštrachala

Naprostý souhlas.
Z „obřího“ akvária jen velké zklamání. Neskutečně dlouhá čekací doba (vstupenky jsme kupovali dopoledne a dovnitř šli až někdy o půl čtvrté) a za chvíli odbyto. Zato v Tongu děti vydrží klidně půl dne, aspoň já je odtud nikdy nemůžu dostat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
308
9.4.16 15:49

@terezkakol v Praze je obří akvárium… :) Vážně doporučuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8647
9.4.16 20:42

Kdyz tam jdou deti treba na hodinku se skolou tak super, ale takovou dalku bych kvuli tomu urcite nejela, je to max na hodinku ;)
My treba dneska dneska byli v Liberci v IQ parku (deti 3 a 6 let), a stravili jsme tam 7 hodin naprosto nadseni. Tam bych klidne tech 200 km i vic jela ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama