Alarm - monitor dechu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.6.22 22:31

Alarm - monitor dechu, prosím o názor

Ahoj,

malému bude 13 měsíců, zatím jsem nenašla odvahu monitor dechu z postýlky vyndat. Před chvílí se spustil alarm, poprvé za celou dobu. Syn byl na boku v pravé části postýlky u sprusli. Hned jsem k němu přiběhla a sáhla na něj, v tu chvíli se probudil. Teď spinká a dýchá v pohodě.

Co mám dělat? Mám hrozny strach.

Děkuji za podporu. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2367
29.6.22 22:34

V kliduuuu, já dala monitor dechu pryč hned, jak se malá začala po postýlce přemisťovat, jinak by Pípal každou hodinu.
Nejspíše se posunul mimo dosah podložky.
Jinak je ale zajímavé, že když jsem stála u postýlky, tak to bralo i mě, ale dítě mimo podložku v postýlce už ne.
Rozhodně bych nepanikařila, syn určitě dýchal :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16084
29.6.22 22:36
@Anonymní píše:
Ahoj,

malému bude 13 měsíců, zatím jsem nenašla odvahu monitor dechu z postýlky vyndat. Před chvílí se spustil alarm, poprvé za celou dobu. Syn byl na boku v pravé části postýlky u sprusli. Hned jsem k němu přiběhla a sáhla na něj, v tu chvíli se probudil. Teď spinká a dýchá v pohodě.

Co mám dělat? Mám hrozny strach.

Děkuji za podporu. :srdce:

Zruš ho. U prvního dítě sem ho měla někdy do roku, u druhýho do půl a u třetího sem ho nepoužila ani jednou.
Případně jestli jsi hodně úzkostná, jako že asi jo, tak si pořiď ten na plenku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1736
29.6.22 22:56

My měli monitor do 11 měsíců. Pak se podložka pokazila. Reklamovala jsem ji, ale do postýlky jsem už monitor nevrátila.

Klidně je možné, že se ty čidla dodrbaly. Takhle velké dítě už kolikrát v postýlce chodí, skáče…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2613
29.6.22 22:59

Malá ma dva roky a má ho pořád, naštěstí i když spí nekde v rohu snímá. Zapínám ho prostě automaticky😂.
Jinak zapípal jednou, vyměnila jsem baterky a pohoda.
Stejně většinu času malá spí s námi. V postýlce jen dopo nebo odpo..
Pokud ho chceš, tak ho klidně používej, nikde neni dáno kdy ho vytáhnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5037
29.6.22 23:04

To už se ti teď bude stávat často. Buď si zvykni nebo už monitor vyndej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
265
29.6.22 23:05

Dcera má 13m a taky jsem ho nebyla ještě schopná zrušit… takže ho vždy zapínám automaticky, když tam je… Poslední dny mi pípá pořád. Takže ho v noci vždy vypnu a už nezapnu. 3 týdny zpět malá spinkala ještě ve velkém hnízdě a nepípal ani jednou. Teď jsem ho zrušila a jak už jsem psala, pípá neustále. Takže já to připisuju tomu, jak cestuje s je věčně nalepená taky na špriclích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1640
29.6.22 23:11

U větších dětí, které cestují po posteli, se alarm spouští často. Jestli delší dobu spal na kraji postýlky u šprušlí, monitor ho nezachytil. U nás to tak bylo pravidelně. Ve dvou letech jsem ho přestala zapínat, protože houkal několikrát za noc. Jestli syn pravidelně spí na jedné straně postele, tak tam tu podložku posuň, ať ji má blíž a snímá ho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
899
29.6.22 23:35

V klidu. Mimi se pohnulo nějak hodně ke kraji a monitor to nezachytil a vyhodnotil to jako poplach. Přitom mimi normálně spinkalo. To se nám stává běžně. Taky mě to vyděsí. Ale, musím zaklepat, vždy to doteď byl jen plány poplach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.6.22 08:14

Monitor dechu jsem zrušila v půl roce dcery. Do té doby žádný poplach, ani falešný. Ale když jsem ji vyndala a zapomněla vypnout, tak houkal.
Jinak třeba to fakt byl jen falešný poplach, jak byl mimo desku. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
659
30.6.22 08:42

Mám 9 měsíční dceru a jak se začala povalovat různě po postýlce, tak máme taky falešné poplachy ;) přesně jak píšeš, překulí se k šprušlím a už to pípá… Takže to řeším tak, že přes den ho vůbec nezapínáme, večer když jde spát, tak taky ne a zapneme ho až když jdeme spát my, což bývá kolem půlnoci a dcerka už tvrdě spí, takže necestuje a dobrý :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
20.7.22 15:32

Monitor dechu babysense 7

Dobrý den, potřebuji poradit, jestli je to chyba nebo jde o baterky. V noci se stalo, že monitor dechu začal červeně blikat ale normálně problikávala kontrolka dechu, v návodu je napsáno, že je to výstraha nebo problém s napájením. Jenom že je to tak blbě udělané, že člověk fakt neví o co doopravdy jde.Byla bych ráda kdyby mi někdo poradil, kdo má s monitorem zkušenost, za každou informaci předem děkuji.

Příspěvek upraven 20.07.22 v 15:37

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2613
20.7.22 15:34
@Paulie4 píše:
Dobrý den, potřebuji poradit, jestli je to chyba nebo jde o baterky. V noci se stalo, že monitor dechu začal červeně blikat ale normálně problikávala kontrolka dechu, v návodu je napsáno, že je to výstraha nebo problém s napájením. Jenom že je to tak blbě udělané, že člověk fakt neví o co doopravdy jde.Byla bych ráda kdyby mi někdo poradil, kdo má s monitorem zkušenost, za každou informaci předem děkuji.

Zkus vyměnit baterky a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1952
20.7.22 15:43
@Paulie4 píše:
Dobrý den, potřebuji poradit, jestli je to chyba nebo jde o baterky. V noci se stalo, že monitor dechu začal červeně blikat ale normálně problikávala kontrolka dechu, v návodu je napsáno, že je to výstraha nebo problém s napájením. Jenom že je to tak blbě udělané, že člověk fakt neví o co doopravdy jde.Byla bych ráda kdyby mi někdo poradil, kdo má s monitorem zkušenost, za každou informaci předem děkuji.Příspěvek upraven 20.07.22 v 15:37

Zacni baterkama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
20.7.22 15:45
@EvieK píše:
Zkus vyměnit baterky a uvidíš.

Nechtěla jsem do toho moc zasahovat, máme ho půjčený z porodnice ale baterie určitě vyměním, tak snad to bude už v pořádku🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat