Alavis, Geloren, Condrosulf na špatné vazy a koleno ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 15:42
Alavis, Geloren, Condrosulf na špatné vazy a koleno ?

Ahoj všem,

tedka se všude řeší i tady na emiminu jak koukám hubnutí, běhání a hlavně to jak si holky co jsou jako já plus size odrovnali kolena, když se snažili rychle zhubnout.

Docela mě to vyděsilo, protože já byla taky taková blbka a snažila se loni rychle zhubnout a chodila při 130 kg na jumping a běhat. Ze začátku vše v pohodě ale za půl roku z ničeho nic bolesti kolenních šlach i kolen když jsem na pár vteřin dobíhala tramvaj. Pak jsem se nemohla hnout. No byla jsem na rehabilitaci a chodím na kontroly k ortopedovi, protože mám díky váze artrózu 1. stupně a poraněný šlachy.

Podařilo se mi zhubnout od loňska na 105kg. Kolena už při chuzi a malým pohybu nebolí, ale při výraznější záteži ano. Hlavně šlachy pod kolenem. Dle ortopeda je artróza nevratný stav a může to být jen horší, ale bolesti zmizí jak budu více a více hubnout. Mám jídelníček od Pera Havlíčka a váha spadla o těch 25 kg. I se hýbu: rotoped, chuze, posilování na zemi…

Byl někdo v podobné situaci nebo je tady nějaký doktor? Zajímá mě jestli když zhubnu třeba ještě dalších 20 kg na dejme tomu na 80 kg zda už budu jako normální člověk bez bolesti a budu moci normálně sportovat? Mám 167 cm a 28 let.

A další věc ortoped mě už nenapsal další Condrosulf, že prý to není akutní a že si mám už za vlastní peníze ho koupit a nebo že prý je dobrý Alavis či Geloren. Že už to na pojišťovnu nedá, že už těch 105 kg není tak závažný stav aby mě to tak odrovnalo klouby, ale že jestli to chci více podpořit mohu si ho zakoupit sama…taky prý se dají všechny tyto 3 přípravky kombinovat a při dodržení užívání a rehabilitačních cvičení bych měla být schopna i už normálně sportovat a klidně pokud se dostatečně rozvičím a nebuto to přehánět tak klidně i běhat (ale jen v dobrých botech a na měkkém povrchu).

Že prý ty přípravky jsou natolik silné že mě to koleno udrží i ty šachy na tolik pevné, že to i s mojí váhou okolo 100 kg nemělo dělat potíže. A díky tomu mě pujde i rychleji hubnutí. Ale samozřejmě to nepřehánět a pomalu přidávat zátěž. Že běžně to berou kulturisti co mají přes 100kg a ještě k tomu třeba dřepují s 50kg činkama navíc…
Nechce se mi tomu věřit, protože na internetu na ty „léky“ psali, že je to dobrý na regeneraci a prevenci, ale že na artrózu a osteoporózu to výrazně nepomůže, tak se chci zeptat, zda někdo má s těmito přípravky zkušenosti konkrétně a zda se mu od bolesti kolen ulevilo a může třeba běhat atd? recenze hlavně an Alavis jsou právě dobré… Zase je pravda, že tady ten ortoped je známej a chodí k němu i olympionici z reprezentace atd…dostala jsem se k němu jen přes známost a čekala jsem na to 4 měsíce než mě vzal… tak předpokládám, že ví o čem mluví…

Vynechjte v komentářích můj jídelníček či pohyb a že je vhodné plavání atd, zajímá mě funkčnost těch přípravku a jaký případně dál zakoupit… díky

raději anonym

Reakce:
Uživatel je onlinevokishka
Neúnavná pisatelka 15369 příspěvků 13.08.19 16:14

Beru asi měsíc Alavis, zatím změnu k lepšímu nevidím.

odlaska
Kecalka 341 příspěvků 13.08.19 16:22

Já beru Alavis, ale tu verzi pro koně (Alavis MSM - na zánět)..
A mohu doporučit. Taky jsem si běháním zničila koleno, měla jsem šílené bolesti, každá změna počasí mi vadila, ortoped mi řekl, že už běhat nesmím.

Po pár let jsem narazila na diskuzi o Alavisu, tak jsem to zkusila s tím, že za zkoušku nic nedám. Hele a asi po třech měsících bolesti ustaly, po dalších pár jsem zkusila vyběhnout a teď už znovu normálně běhám. Takže za mě určitě doporučuji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 16:27
@odlaska píše:
Já beru Alavis, ale tu verzi pro koně (Alavis MSM - na zánět)..
A mohu doporučit. Taky jsem si běháním zničila koleno, měla jsem šílené bolesti, každá změna počasí mi vadila, ortoped mi řekl, že už běhat nesmím.Po pár let jsem narazila na diskuzi o Alavisu, tak jsem to zkusila s tím, že za zkoušku nic nedám. Hele a asi po třech měsících bolesti ustaly, po dalších pár jsem zkusila vyběhnout a teď už znovu normálně běhám. Takže za mě určitě doporučuji.

já to právě mám nadváhou a tí že jsem chodila na jumping, běhat atd…prostě místo vyváženýho jídelníčku jsem hladověla, pak se přežrala a pak se to snažila vyběhat hodinovým běhěm :( prostě sem trubka no… tedka mám jídelníček, jím zdravě, hýbu se ale hlavně ty vazy pořád citím ikdyž jsem dala dolu přes 20 kg…

ty jsi to měla nadváhou? a bolelo tě spíš koleno nebo šlachy? jinak ten alavis to je tolik druhu? mohla by jsi poslat raději link jaký konkrétně máš? jaký je rozdíl mezi tím pro koně a pro lidi?

odlaska
Kecalka 341 příspěvků 14.08.19 12:10
@Anonymní píše:
já to právě mám nadváhou a tí že jsem chodila na jumping, běhat atd…prostě místo vyváženýho jídelníčku jsem hladověla, pak se přežrala a pak se to snažila vyběhat hodinovým běhěm :( prostě sem trubka no… tedka mám jídelníček, jím zdravě, hýbu se ale hlavně ty vazy pořád citím ikdyž jsem dala dolu přes 20 kg…ty jsi to měla nadváhou? a bolelo tě spíš koleno nebo šlachy? jinak ten alavis to je tolik druhu? mohla by jsi poslat raději link jaký konkrétně máš? jaký je rozdíl mezi tím pro koně a pro lidi?

Tak já to měla i s menší nadváhou, hlavně jsem to měla z přetížení, běhala jsem každý den hodinu bez odpočinku.. :/
A doktor mi řekl, že mám opotřebovanou chrupavku..

Alavisu je víc druhů, já měla konkrétně „Alavis MSM pro koně“. Rozdíl mezi tím pro koně pro lidi je v množství těch léčivých látek..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 11:21
@odlaska píše:
Tak já to měla i s menší nadváhou, hlavně jsem to měla z přetížení, běhala jsem každý den hodinu bez odpočinku.. :/
A doktor mi řekl, že mám opotřebovanou chrupavku..Alavisu je víc druhů, já měla konkrétně „Alavis MSM pro koně“. Rozdíl mezi tím pro koně pro lidi je v množství těch léčivých látek..

a boleli tě šlachy i? já právě se toho taky bojím…mě zjistili i artrózu… jenže i bez toho pohybu se těžko hubne a zajímalo by mě zda se to zlěpší…jinak ty už tedka běháš na plno jo?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 11:22
@odlaska píše:
A doktor mi řekl, že mám opotřebovanou chrupavku..Alavisu je víc druhů, já měla konkrétně „Alavis MSM pro koně“. Rozdíl mezi tím pro koně pro lidi je v množství těch léčivých látek..

jakože ten pro koně je účinější? a Geloren si zkoušela?

Váš příspěvek
Reklama