Alavis pro koně - jak užívat?

6639
20.12.18 17:16

Alavis pro koně - jak užívat?

Ahojky… byl mi doporučen Alavis pro koně. Dávkování mi je jasné, ale nevím jak ho do sebe dostat? :nevim: Dávate do pití, jídla nebo jak? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

26535
20.12.18 17:28

Nasypu do pusy a hodně zapiju, hodně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
293
20.12.18 17:45

Myslím že nejlepší je zamíchat do ovsa :)

Promiň namohla jsem si pomoct , určitě do vody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6639
20.12.18 17:48

@madyb já už i přemýšlela, že bych něco takového začala jíst :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
20.12.18 18:00

@Jahudka84 bráchaho po operaci kolene taky bral, jsme se smáli, v návodu je nasypat do žlabu nebo do tlamy, tak on prý že si to sypal rovnou do tlamy :mrgreen: ale je to hnusný, musel to zapíjet sladkým pitím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5088
20.12.18 18:21

Manžel také užívá, ne přímo Alavis, ale hodně podobný preparát ve formě gelových kapslí. Na obale je napsáno, možná dávat jako pamlsek za výkon :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
113
20.12.18 18:26

zkus gelloren, do 100 kg se bere jedna kostka denne, je to visnove, dobre na chut. diky nemu prestaly bolesti kloubu a zase chodim normalne - bez kulhani. ortoped mi nepomohl, leky ani injekce do kolen nezabraly

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.12.18 19:11

Holky a pomáhá to? Já kupuju všechno možné a manžel má po operaci a ani injekce do kolene nepomohla.

• Nahlásit
  • Citovat
20.12.18 19:47

Obecně ty kloubní přípravky nebývají moc chutné. Osvědčilo se mi rozmíchat v opravdu malém množství vody a kopnout do sebe po slepu jako alkohol :D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
20.12.18 21:11

Je to hnusné, já to piju ve vodě se spoustou citronu a jde to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7383
20.12.18 22:36

Tez jsem to uzivala. Prasek jsem si michala s tonicem a citronovou stavou. Jinak se to neda. Jednou jsem to zkusila s nealko pivem a to jsem se malem :poblion: jinak me bolelo silene koleno, aji jsem kulhala a pomohlo me to. Na tech novych obalech uz to neni, ale na tom prvni bylo, ze to ma prichut vojtessky, to me pobavilo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.12.18 10:45

Buď do jádra nebo přímo do tlamy a možno užívat celou dostihovou sezónu :-D.
Ne táta to užívá tak, že si to dá do trochy vody hodně rozmíchá, rychle vypije a zapije čajem. Asi to pomáhá, dáváme to i koním a on to má na hokej. Tátovi je 65 a stále může aktivně hrát, i když už myslel, že končí. Měl problémy s koleny, ale po tomhle driáku to vypadá, že hrát může v pohodě dál.
Jeden veterinář nám říkal, že je to určitě dobrý, protože koním si nemůžou dovolit dát nic špatnýho. Dostiháci i jiní sporťáci mají přísné dopingové kontroly a stojí šílený prachy. Ta firma si nedovolí zničit jim játra atd. nějakým svinstvem. Ale já bych to nevypila, je to děsně hnusný :lol: :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama