Albánci a muži z jihu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janina B1
Kecalka 470 příspěvků 08.08.19 14:38
Albánci a muži z jihu?

Ahoj,
dnes jsem se zde začetla do docela zajímavé diskuze, kdy zakladatelka zjištovala jaké je to žít s albáncem, či muslimem.
No, překvapilo mě, že na tyto muže je opravdu zlý pohled. Já mám totiž zkušenost s Albáncem žijícím v Řecku a myslela jsem si, že je to jen jeden jednodušší egoistickej chlap. :D
Asi ne… Moje zkušenost byla taková (nějakou řádku let stará, ted mám svého českého Honzu a nedám na něj dopustit :D ) byla, že ve mně vyvolával žárlení a nedej bože, když jsem já a pozor - mě tohle připadá jak ty jo u puberťáků - lajkla třeba na sociální síti kamarádovi fotku. Nebo vyskočila online, když jsem na něco honem odpovídala a jemu nenapsala…To byl pruuuuser. :D Jenže mě „Straaaasně miloval“ a já byla straaaaaašně hloupá. :D
Jeden čas byl u mě, kdy jsem já platila výlety, vlastně i jídlo doma (on měl jen nějakou soc. dávku, doma nemakal a bydlel u rodičů se sourozenci v jednom pokoji :D) a vše, ale vždy muselo být po jeho. Nosím na ruce Pandoru, dárek od rodičů a pak korálky po různu od známých. Podle toho usoudil, že jsem prý bohatá. :D Po půl roce chtěl nový telefon a tak si na něj pujčil od kamaráda. Večer byl schopnej v baru utratit klidně i 100 € a jak je zvykem chodil furt. Měl chuť na sushi, protože ho nikdy nejedl, tak říkám, počkej, dej si jen malinko, at ho ochutnáš, ne, koupil si největší balení za 30 € a pak vyhodil. Jeho maminka pracuje v hotelu jako pokojská a všechny dyška co má mu dává. On rodičům nedá ani halíř. Po rozchodu mi vyhrožoval a stalkoval mě, dokud jsem ho neblokla uplně všude. Tak, to je moje zkušenost. :D
A co vy? Máte nějaké zkušenosti s muži typu jihovýchod? Hrňte to sem, sedím ve vlaku a ještě 4 hodiny budu. :D :kytka:
Hezký den! :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
arinecka
Kelišová 6935 příspěvků 08.08.19 14:44

@Janina B1 Zkušenost naštěstí nemám a ani mít nebudu. Ale ta tvoje je zajímavá, naštěstí jsi ho prokoukla včas a neměla s ním děti. My jsme prostě jiný. Já jsem viděla u benzínky ve Francii pár, on elegán, ona vosková figurína bez výrazu. On na ní jen štěkal nějaké povely a ona je plnila stylem alá robot. Takhle mrtvý výraz, jako měla ona jsem ještě nikdy neviděla. Fakt mi jí bylo líto :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 14:47

Měla jsem muže z černé hory, ale vychovaný v usa, byl super, ovšem temperamentnější než našinci…mně to vyhovovalo. anonym osobní důvody

Janina B1
Kecalka 470 příspěvků 08.08.19 14:48
@arinecka píše:
@Janina B1 Zkušenost naštěstí nemám a ani mít nebudu. Ale ta tvoje je zajímavá, naštěstí jsi ho prokoukla včas a neměla s ním děti. My jsme prostě jiný. Já jsem viděla u benzínky ve Francii pár, on elegán, ona vosková figurína bez výrazu. On na ní jen štěkal nějaké povely a ona je plnila stylem alá robot. Takhle mrtvý výraz, jako měla ona jsem ještě nikdy neviděla. Fakt mi jí bylo líto :?

Jako jo, naštěstí mě už tolik vytáčel, že jsem ho prostě kopla do zádele. :) Máš pravdu. On byl u mě v Čr, já mám svůj byt na hypotéku (další znamení, že jsem hodně bohatá..jasně no, s dluhem :D), auto a vše, on přijel s holým zadkem, já všechno zařizovala, vlastně byl u mě zadarmo, ale vždy muselo být po jeho. Jednou se naštval, že jsem ho na otočku nevzala podívat se do Berlína, ale řekla jsem mu, že pojedeme jen za hranice, protože chtěl hodně do Německa a já měla jen jeden den dovči. A řídit bych musela taky já, protože bych si nelajzla ho nechat řídit, když u nich mají mini silničky a žádný složitý křižovatky. No to byl uraženej snad dva dny a nemluvil semnou. :D

arinecka
Kelišová 6935 příspěvků 08.08.19 14:52

@Janina B1 dobrej teda :mrgreen: takze bys ho zivila, vozila ho na vylety a platila vsechno co by chtel, a beda jak bys rekla ne. Dobrej typek.

arinecka
Kelišová 6935 příspěvků 08.08.19 14:55

.

Příspěvek upraven 08.08.19 v 14:56

arinecka
Kelišová 6935 příspěvků 08.08.19 14:56

Janina B1
Kecalka 470 příspěvků 08.08.19 15:01
@arinecka píše:
@Janina B1 dobrej teda :mrgreen: takze bys ho zivila, vozila ho na vylety a platila vsechno co by chtel, a beda jak bys rekla ne. Dobrej typek.

Jednou mi děsně vynadal, že jsem si za svý vydělaný peníze koupila bezdrátový sluchátka za 4k, protože hodně sportuju a tyhle jsou príma. :D No prý jsem měla radši šetřit. :D :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 15:18

Ja mela takovyho cecha. Byla jsem mlada, jemu bylo 23 a zdimal ze me prachy. Pozval me treba do kina a cestou ze musi natankovat a at mu prispeju na naftu, pak ze nema dost penez na listky do kina a ze bychom taky mohli koupit neco k piti… no nakonec at mu pujci. 15000 na nove auto, ze mu chybi, aby si nemusel pujcit v bance…( mela jsem neco naseteno a byla jsem fakt uplne blba a zamilovana) nakonec ze me vytah jeste o 2000 vic, ze potrebuje pro tatu… to jen ze i bilej cech muze bejt vyzirka

Janina B1
Kecalka 470 příspěvků 08.08.19 15:21
@Anonymní píše:
Ja mela takovyho cecha. Byla jsem mlada, jemu bylo 23 a zdimal ze me prachy. Pozval me treba do kina a cestou ze musi natankovat a at mu prispeju na naftu, pak ze nema dost penez na listky do kina a ze bychom taky mohli koupit neco k piti… no nakonec at mu pujci. 15000 na nove auto, ze mu chybi, aby si nemusel pujcit v bance…( mela jsem neco naseteno a byla jsem fakt uplne blba a zamilovana) nakonec ze me vytah jeste o 2000 vic, ze potrebuje pro tatu… to jen ze i bilej cech muze bejt vyzirka

Bezpochyb. Takových lidí je všade spousta. Ale myslím, že tihle vyžírkové si to uvědomují, kdežto tady ta národnost ani tak ne, prostě ot berou jako standart, neumějí žít jinak.
No, co mi to dalo krom zkušenosti a toho, že si vážim svého chlapa? Taky to, že chápu, proč Řecko je v takové krizi a proč tyto státy jsou tak chudé. :D

Janina B1
Kecalka 470 příspěvků 08.08.19 15:26

Hele ještě jeden příklad:
Sehnal si práci na 14 dní na černo. Říkam ať si opatří alespon nějakej smluvní dokument, že mu ho sepíšu a on si ho jen nechá přeložit. Ne, on mi zaplatí, on mi zaplatí. :D No, nedostal ani floka, samosebou. :D A vůbec se o to nezajímal, tuším šlo o 600-700 €, což teda není málo. :D A on…nooo, tak mi nezaplatil.

kackarec
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 08.08.19 15:49

@Janina B1 tak uprimne oni albanci v recku nemaji moc dobrou povest…vim to z prvni ruky, za manzela mam reka a bydlim v recku, ale musim se priznat, ze krome trosku vetsiho temperamentu je slusne vychovanej a vi co se slusi a patri :-) to ze zarli je normalni, maji to holt v povaze :mrgreen: ale jsme spolu 14 let a klape nam to :-)

bjetuschka
Kelišová 5148 příspěvků 08.08.19 16:44

Zkušenost nemám, ale oni někteří ti čeští hošánci jsou taky výkvěty :-) A ségra naopak chodila s klukem z Británie a to byl taky poděs. Individua jsou napříč celým vesmírem. :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 16:53

Mela jsem ctitele z Makedonie, dal jsme nedosli. Strasne fajn, co musim rict- perfektne vohaknuty a vyvoneny (typicky Jugos), slusny, gentleman, i podrizene mel chytre slusne skromne chlapce. Proste dobry dojem. O jejich albanske mensine mi vypravel, ze maji kvoty na zamestnani a tezko vybrat, protoze je jich malo vzdelanych. Sice z me strany jiskra nakonec nebyla, ale pracovne jsme v kontaktu a je porad moc fajn. Takze za me :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 20:07

Děvčata malinko OT, randila jsem s amikem židovského původu, všechno jsem měla platit já nebo alespoň půlku. Měl problém mi i nalít kohoutkovou, že je drahá

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama