Albi tužka baví vaše děti

2991
16.12.19 18:25

Albi tužka baví vaše děti

Ahoj maminky, chci koupit dcerce, budou jí tři roky v dubnu. Je Albi tužka dobrá, baví vaše děti? A jak funguje? Vím jen, že tužka čte text? Dá se text dokupovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

48769
16.12.19 18:29

@Lamátko kupuješ knihy. dítě plní úkoly a naší to baví hodně. letos dostane lidské tělo ;) Využije se dost dlouho, už mají i vyjmenovaná slova a formou hry to dítě bude bavit :palec: Jako první malá měla perníkovou chaloupku a hravé učení ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10812
16.12.19 18:32

Našeho kluka lehce přestala bavit až letos (7 let), dostal jí k 2.narozkám. Dcera jí miluje pořád (4,5), ideální je to do auta a na cesty (dají se dát i sluchátka). Kupuješ k ní knížky, které děti zajímají, takže můžeš vybrat okruh. U nás hodně frčí dinosauři, zpívánky, atlas světa nebo angličtina. Není to jen čtení, jsou tam písničky, pohádky, kvízy, zvuky, vtipy. Za mě 1!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7531
16.12.19 18:34

Pokud máš v okoli albi obchod, dá se tam zajít a mužeš vyzkoušet i s malou a uvidíš, u nás mají vystavenou i v kosmas knihkupectví na vyzkoušení. Já takhle zjistila, že to naše holky baví a dostanou jí letos pod stromeček. Šestiletá dostane knihu o přírodě a tříletá pismena. Máš tam víc druhů zábavy, buď ti tuzka čte tu knihu, nebo dostávají otazky a odpovídají tím, že se dotknou správné odpovědi. Přijde mi to pak úžasný právě na to učení jak je tu napsáno, vyjmenovaná slova atd atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61
16.12.19 18:35

Moje děti baví moc, dceru kamarádky vůbec (mojí i její dceři jsou tři roky)…doporučuju někde vyzkoušet. U nás to půjčují v knihovně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
527
16.12.19 18:35

Ano, také jsme začínali Hravým učením a Zpívánky měly úspěch.
Letos starší dostane Lidské tělo a mladší Na statku. Je to fajn. Máme ji už několik let, občas si vyměníme s kamarádkou knížku aby to nebylo stejné pořád dokola.
Potřebovali bychom ještě jednu tužku, protože je to občas boj (no vždycky) ale musí se rozdělit opice :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7531
16.12.19 18:39

@aleaa tak my záměrně kupujeme jednu, aby se naučily domluvit se a dělat kompromisy, budou to mít jako společný dárek pod stromečkem, to děláme každoročně, že mají jeden společný, právě kvůli domluvě, tak snad mi to vyjde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
527
16.12.19 18:49

@medunka23 ano, také dostávají společné dárky, bohužel je jim to celkem fuk :lol:. Ale mají to marny, :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.12.19 18:56

@Lamátko baví je to hodně. Staršího už teda tolik ne, ale mladšího jo. Nejradši má dinosaury. Kluci jsou 2, tužka jedna, knížek už celkem dost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2991
16.12.19 19:24

Děkuju holky koupím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1375
16.12.19 19:24

Nase dvouleta dostala minuly mesic k narozkam a kazdy den si s ni hraje. Bavi ji hlavne Denni cinnosti (pisnicky a kviz) a taky Pohadkove uceni (pisnicky a informace o obrazcich). Objednavala jsem ted k Vanocum Lidske telo, Moje prvni barvy a tvary a Zpivanky 3. Tak uvidime :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2991
16.12.19 19:58

A dá se koupit samotná tužka? Nebo musim celou tu sadu s vesmírem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8854
16.12.19 21:26

Moje děti nebavila ani jedno, vůbec je to nezaujalo, a to jsem jim k tomu dokoupila hafo knih, hry a nic. Jediné, na co ji využíváme je český a německý slovník. Ale ani to ne jako dobrovolně, že by samy od sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8854
16.12.19 21:26
@Lamátko píše:
A dá se koupit samotná tužka? Nebo musim celou tu sadu s vesmírem?

dá se samotná tužka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2991
16.12.19 22:14

Samotnou nemůžu najít :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...