Reklama

Albi Tužka Hravé učení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barbora77
Kecalka 167 příspěvků 25.12.17 17:23
albi Tužka Hravé učení

Prosím kdo mi poradí, co musím mít v počitáči za program, aby mi to podporovalo program ke stažení k Albi tužce. Kdo s tím má zkušenosti,
Diky moc

Reklama

Reakce:

Barbora77
Kecalka 167 příspěvků 25.12.17 17:25

Jedná se vlastně o první instalaci..

Káťa19
Kelišová 7095 příspěvků 36 inzerátů 25.12.17 17:26

@Barbora77 mrkni na stranky kouzelnecteni.cz Jinak ale vetsinou tahle kniha je myslim uz nahrana v tuzce :think: my ji tam meli.

pikola
Neúnavná pisatelka 19058 příspěvků 25.12.17 17:28

Sem jsi se koukala? http://www.kouzelnecteni.cz/…-albi-tuzku/

Temaho
Kelišová 5230 příspěvků 25.12.17 17:28

Tahle knížka už je tam nahraná. Zkoušeli jste to?

Barbora77
Kecalka 167 příspěvků 25.12.17 17:30

Ne není to tam.Je tam jen něco základního, pripomíná nám to, že si máme stáhnout program. Vím jak to stáhnout. Ale nemám nejspíš nejmodernější program v pc tak se mi ty soubory nechtěji otevřít…

Barbora77
Kecalka 167 příspěvků 25.12.17 17:31
@pikola píše:
Sem jsi se koukala? http://www.kouzelnecteni.cz/…-albi-tuzku/

Ano koukala, mám spíš problém s tím, že v pc se mi to nechce otevřít.

Barbora77
Kecalka 167 příspěvků 25.12.17 17:33

A mě to i píše, nemůžu přečíst tuto knihu.

Pipet
Generální žvanilka 24085 příspěvků 25.12.17 17:34

@Barbora77 No tak v pc se ti to neotevře, musíš to nahrát na paměťovku do té tužky.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.17 17:34

Co chceš v pc otvírat? prostě ten soubor dej do tužky a nic neotvírej :) a hravé učení by měo být ve všech

Barbora77
Kecalka 167 příspěvků 25.12.17 17:37
Ahaaa… t
@Pipet píše:
@Barbora77 No tak v pc se ti to neotevře, musíš to nahrát na paměťovku do té tužky.

poradíte mi jak to provést teda.
já to dělala podle počítače a tam to tak bylo psáno.

Pipet
Generální žvanilka 24085 příspěvků 25.12.17 17:40

Připojíš tužku a zkopíruješ na ni soubor…
Jako když stahuješ fotky z foťáku, ale naopak, nahraješ něco z počítače na připojené zařízení - tady tužku. Vždyť na tom odkazu je to popsané úplně krok po kroku…

Temaho
Kelišová 5230 příspěvků 25.12.17 17:43

@Barbora77 To se v počítači vůbec enotvírá. Jen klasicky zkopíruješ. Klikneš na to pravym tlečítke myši, dáš kopírovat, pak klikneš na tu tužku a dáš vložit a je to :palec:

clea14
Ukecaná baba ;) 1386 příspěvků 25.12.17 19:31

My Hravé učení v tuzce měli, ale na netu byla aktualizace. To je pak potřeba v tuzce smazat ten se stejným názvem a nahrát nový soubor. V pc se nic neotevírá…

Už vám to funguje?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >