Aldo patrové postele se skříní - zkušenosti

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Batynka
Nováček 1 příspěvek 05.03.18 10:57
Aldo patrové postele se skříní

Ahoj, resim koupeni patrove postele do detskeho pokoje, potrebujeme i tyc na saty, tak uvazuji nad posunutou palandou z Aldo.cz. Nemate nekdo zkusenost? Zajima me kvalita, jestli hrany nejsou ostre apod.. Diky

Reklama

Reakce:

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9870 příspěvků 05.03.18 11:07

My toto nemáme, ale máme od nich z masivu postel a je super: hrany ošetřené, kvalita dobrá, když v montážní sadě pochybil šroub, zaslali obratem poštou.

Jinak my máme tuto, ale jen postel bez skříněk a stolu https://www.nabytek-aldo.cz/…g14-b-x11595. Důvod pro tento model byl ten, že multifunkčních postelí se skříňkami mají hodně, ale jen do této se dalo dostat „dovnitř“, takže by tam člověk mohl uskladnit kontejnery se sezónním oblečením atd. Bez skříněk to tam mám prostě kontejnerů plné ;)

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam se poděl Jágr? Jaromír zmizel z internetu a jeho hokejová rodina zeje prázdnotou

Před rokem to vypadlo, že se z Jaromíra Jágra (46) stane novodobý youtuber.... číst dále >

Ženy kolem slavného boxera Rockyho: Které z nich se to vymklo z rukou?

Představitel bájného boxera Rockyho byl na mušce naposledy před pár týdny,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Reklama