Aldo patrové postele se skříní - zkušenosti

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Batynka
Nováček 1 příspěvek 05.03.18 10:57
Aldo patrové postele se skříní

Ahoj, resim koupeni patrove postele do detskeho pokoje, potrebujeme i tyc na saty, tak uvazuji nad posunutou palandou z Aldo.cz. Nemate nekdo zkusenost? Zajima me kvalita, jestli hrany nejsou ostre apod.. Diky

Reakce:

Slečna Ferka
Extra třída :D 10092 příspěvků 05.03.18 11:07

My toto nemáme, ale máme od nich z masivu postel a je super: hrany ošetřené, kvalita dobrá, když v montážní sadě pochybil šroub, zaslali obratem poštou.

Jinak my máme tuto, ale jen postel bez skříněk a stolu https://www.nabytek-aldo.cz/…g14-b-x11595. Důvod pro tento model byl ten, že multifunkčních postelí se skříňkami mají hodně, ale jen do této se dalo dostat „dovnitř“, takže by tam člověk mohl uskladnit kontejnery se sezónním oblečením atd. Bez skříněk to tam mám prostě kontejnerů plné ;)

hlavimartan
Nováček 1 příspěvek 1 inzerát 13.09.18 21:13
aldo

Ahoj,máme aldo 6052,patrovou postel s psacím stolem ,stála 25 000,.-a teda velké zklamání,někde poškrábané,se­klé,hrany dost ostré,a o nepředvrtaných dírkách a chybějících šroubů nemluvě.Psala jsem stížnost..tak uvidíme

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >