Alena Linkova, Újezd nad Lesy

30
4.4.18 12:11

Alena Linkova,Ujezd nad Lesy

Ahoj, je tu prosim nekdo kdo chodi s miminkem k mudr. Linkove do Ujezda nad Lesy? Je to jedina ktera me vzala, jinak maji vsude plno, tak by me zajimala zkusenost :srdce:
Diky moc!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1675
4.4.18 12:25

@KatkaVe Já k ní chodila ale odstěhovali jsme se. Ordinuje za Mudr. Vrablikovou která bohužel zemřela. Přišla mi fajn. V Újezdě je to bohužel problém. vsichni mají plno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7879
4.4.18 12:29

@KatkaVe já k ní chodím s dětmi a přijde mi v pohodě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
4.4.18 12:38

Tak to rada slysim :srdce: dekuju.
Vsichni si chvali mudr. Frnkovou nrbo v Klanovicich Brychtovou ale ty uz neberou. Tak jsem rada ze me vzala tahle, ze nemusim potom s malym jezdit nikam daleko :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.3.19 09:49

za mě ne

Tak tuhle paní doktorku bych nechtěla ani náhodou. K čemu jí jsou přístroje v ordinaci, když je nepoužívá. V rodině se nám rozjeli tři spálové angíny během 3 dnů. Když jsme tam šli s dalším dítětem, tak i přes upozornění, že je v rodině spálová angína a s prosbou, aby udělala rovnou streptest, tak místo toho udělala stěry, na výsledky se čekalo týden. A když jsme si volali, tak nejprve oznámila, že tam streptokok je, ale že se na něj antibiotika nedá. Nakonec antibiotika přece jen předepsala. A ze zkušenosti maminek vím, že děti měly bolesti v krku, čepy na mandlích a pravděpodobně taky spálovku a taky jim antibiotika nedala. A někde se z toho po dvou měsících vyklubaly i záněty středního ucha. Nemám ráda doktory, kteří píšou antibiotika zbytečně, ale při neléčené streptokokové angíně to může způsobit celkem vážná onemocnění. Takže za mě tato paní doktorka ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.5.19 11:30

Já jsem od ní odcházela s 2m synem, ze začátku vypadá mile, ale jak má udělat něco navíc, má problém. Se mnou, jako s prvorodičkou mluvila hrozně, bála jsem se jí na coklliv zeptat a když jsem k ní musela v klasických hodinách, nechala mě s miminkem 2 hodiny čekat mezi nemocnými. Jediné, co je u ní super, je sestřička.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
30.8.19 08:16

@KatkaVe jak jste s ní nakonec spokojená vy? Taky teď hledám dětskou lékařku :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.8.19 09:22

To je dobře, že jste spokojená, tak jen ať to vydrží a nebo ať není žádný problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.8.19 09:22

Máte sz :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie