Alena Linkova, Újezd nad Lesy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KatkaVe
Povídálka 30 příspěvků 04.04.18 12:11
Alena Linkova,Ujezd nad Lesy

Ahoj, je tu prosim nekdo kdo chodi s miminkem k mudr. Linkove do Ujezda nad Lesy? Je to jedina ktera me vzala, jinak maji vsude plno, tak by me zajimala zkusenost :srdce:
Diky moc!

Reakce:
hanča74
Ukecaná baba ;) 1674 příspěvků 04.04.18 12:25

@KatkaVe Já k ní chodila ale odstěhovali jsme se. Ordinuje za Mudr. Vrablikovou která bohužel zemřela. Přišla mi fajn. V Újezdě je to bohužel problém. vsichni mají plno

anathema
Echt Kelišová 7767 příspěvků 04.04.18 12:29

@KatkaVe já k ní chodím s dětmi a přijde mi v pohodě ;)

KatkaVe
Povídálka 30 příspěvků 04.04.18 12:38

Tak to rada slysim :srdce: dekuju.
Vsichni si chvali mudr. Frnkovou nrbo v Klanovicich Brychtovou ale ty uz neberou. Tak jsem rada ze me vzala tahle, ze nemusim potom s malym jezdit nikam daleko :)

Katerinakate
Nováček 1 příspěvek 01.03.19 09:49
za mě ne

Tak tuhle paní doktorku bych nechtěla ani náhodou. K čemu jí jsou přístroje v ordinaci, když je nepoužívá. V rodině se nám rozjeli tři spálové angíny během 3 dnů. Když jsme tam šli s dalším dítětem, tak i přes upozornění, že je v rodině spálová angína a s prosbou, aby udělala rovnou streptest, tak místo toho udělala stěry, na výsledky se čekalo týden. A když jsme si volali, tak nejprve oznámila, že tam streptokok je, ale že se na něj antibiotika nedá. Nakonec antibiotika přece jen předepsala. A ze zkušenosti maminek vím, že děti měly bolesti v krku, čepy na mandlích a pravděpodobně taky spálovku a taky jim antibiotika nedala. A někde se z toho po dvou měsících vyklubaly i záněty středního ucha. Nemám ráda doktory, kteří píšou antibiotika zbytečně, ale při neléčené streptokokové angíně to může způsobit celkem vážná onemocnění. Takže za mě tato paní doktorka ne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >