Alena Linkova, Újezd nad Lesy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KatkaVe
Povídálka 30 příspěvků 04.04.18 12:11
Alena Linkova,Ujezd nad Lesy

Ahoj, je tu prosim nekdo kdo chodi s miminkem k mudr. Linkove do Ujezda nad Lesy? Je to jedina ktera me vzala, jinak maji vsude plno, tak by me zajimala zkusenost :srdce:
Diky moc!

Reklama

Reakce:

hanča74
Ukecaná baba ;) 1655 příspěvků 04.04.18 12:25

@KatkaVe Já k ní chodila ale odstěhovali jsme se. Ordinuje za Mudr. Vrablikovou která bohužel zemřela. Přišla mi fajn. V Újezdě je to bohužel problém. vsichni mají plno

anathema
Kelišová 6740 příspěvků 04.04.18 12:29

@KatkaVe já k ní chodím s dětmi a přijde mi v pohodě ;)

KatkaVe
Povídálka 30 příspěvků 04.04.18 12:38

Tak to rada slysim :srdce: dekuju.
Vsichni si chvali mudr. Frnkovou nrbo v Klanovicich Brychtovou ale ty uz neberou. Tak jsem rada ze me vzala tahle, ze nemusim potom s malym jezdit nikam daleko :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Před soudem, ale stylově! Tereza pojala aféru s heroinem jako vlastní exhibici

Česká pašeračka Tereza se v Pákistánu během úterý dostavila k dalšímu soudu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama