Alena Linkova, Újezd nad Lesy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KatkaVe
Povídálka 30 příspěvků 04.04.18 12:11
Alena Linkova,Ujezd nad Lesy

Ahoj, je tu prosim nekdo kdo chodi s miminkem k mudr. Linkove do Ujezda nad Lesy? Je to jedina ktera me vzala, jinak maji vsude plno, tak by me zajimala zkusenost :srdce:
Diky moc!

Reakce:

hanča74
Ukecaná baba ;) 1673 příspěvků 04.04.18 12:25

@KatkaVe Já k ní chodila ale odstěhovali jsme se. Ordinuje za Mudr. Vrablikovou která bohužel zemřela. Přišla mi fajn. V Újezdě je to bohužel problém. vsichni mají plno

anathema
Echt Kelišová 7678 příspěvků 04.04.18 12:29

@KatkaVe já k ní chodím s dětmi a přijde mi v pohodě ;)

KatkaVe
Povídálka 30 příspěvků 04.04.18 12:38

Tak to rada slysim :srdce: dekuju.
Vsichni si chvali mudr. Frnkovou nrbo v Klanovicich Brychtovou ale ty uz neberou. Tak jsem rada ze me vzala tahle, ze nemusim potom s malym jezdit nikam daleko :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >