Alena Linkova, Újezd nad Lesy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KatkaVe
Povídálka 30 příspěvků 04.04.18 12:11
Alena Linkova,Ujezd nad Lesy

Ahoj, je tu prosim nekdo kdo chodi s miminkem k mudr. Linkove do Ujezda nad Lesy? Je to jedina ktera me vzala, jinak maji vsude plno, tak by me zajimala zkusenost :srdce:
Diky moc!

Reklama

Reakce:

hanča74
Ukecaná baba ;) 1662 příspěvků 1 inzerát 04.04.18 12:25

@KatkaVe Já k ní chodila ale odstěhovali jsme se. Ordinuje za Mudr. Vrablikovou která bohužel zemřela. Přišla mi fajn. V Újezdě je to bohužel problém. vsichni mají plno

anathema
Kelišová 7139 příspěvků 04.04.18 12:29

@KatkaVe já k ní chodím s dětmi a přijde mi v pohodě ;)

KatkaVe
Povídálka 30 příspěvků 04.04.18 12:38

Tak to rada slysim :srdce: dekuju.
Vsichni si chvali mudr. Frnkovou nrbo v Klanovicich Brychtovou ale ty uz neberou. Tak jsem rada ze me vzala tahle, ze nemusim potom s malym jezdit nikam daleko :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Lekce českým politikům: Polský poslanec nakládá hysterickým „vítačkám“ na BBC

Výrazně zaujatá moderátorka zpravodajského kanálu britské televizní stanice... číst dále >

Slováček pod tlakem: Milenka Gelemová udělal scénu kvůli dovolené a Dádě

Ač to mezi Felixem Slováčkem (75) a jeho o desítky let mladší milenkou Lucií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Reklama