Alenka Pastelka Krejčová + Lukáš Krejčí

13.8.12 10:12

Alenka Pastelka Krejčová + Lukáš Krejčí

Ahoj lidičky,
chtěla jsem se zeptat, zda-li máte někdo osobní zkušenosti s Alenkou Pastelkou nebo jejím synem Lukášem. Já osobně navštívila Lukáše, možná časem zajdu i k Alence, ale ráda bych slyšela i jiné názory. Samozřejmě klidně přidám i vlastní zkušenost.
Předem díky všem za odpověď.
AD

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Caty
13.8.12 10:28

Nějak nevím kdo to má jako být,. Doufám, že nebudu za blbce :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
1144
13.8.12 10:31

Podle nicku bych tipovala andelskou terapii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8566
13.8.12 10:41
@Caty píše:
Nějak nevím kdo to má jako být,. Doufám, že nebudu za blbce :mrgreen:

Též jsem se jala to hledat :mrgreen:

Našla jsem toto :lol:

http://www.youtube.com/watch?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44916
13.8.12 10:48

Jasně, jdi do toho. Proč nedat vydělat dalším podvodníkům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44916
13.8.12 10:49
@Kallkapa píše:
Též jsem se jala to hledat :mrgreen:

Našla jsem toto :lol:

http://www.youtube.com/watch?…

Nemám odvahu to otevřít :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LouLou
13.8.12 10:49
@Baba píše:
Jasně, jdi do toho. Proč nedat vydělat dalším podvodníkům.
:lol: :mrgreen: :lol:
  • Citovat
  • Nahlásit
1144
13.8.12 10:50

Tak jsem nebyla moc daleko.. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LouLou
13.8.12 10:51

@andelskaduse to si delaS P…L, NE? platit temhle sarlatanum z Ezo.tv…zeptej se me, napisu ti stejne hodnotnou odpoved za polovicni cenu :zed: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
44916
13.8.12 11:12

Ale uznejte, že je to bezva práce na rodičák. Tak to rozjedem a nějak si to rozdělíme, ne? Já beru anděly.
Kdo automatickou kresbu?

Nechci teda rejpat nebo tak, ale paní s tou svou léčbou obezity moc úspěšná nebyla :think: Asi to bylo moc i na anděly :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LouLou
13.8.12 11:24
  • Citovat
  • Nahlásit
MIROSLAVA HYNKOVÁ
15.11.12 16:53

reklamace-nereklamace

Kde mám reklamovat údajně protelefonovanou horentní částku za nespojení s. pí. Alenkou-pastelkou???jí si velice vážím............ale kdo k ní přepojuje je nedobrým člověkem…

• Citovat
  • Nahlásit
4014
19.11.12 19:43

Teď nevím, jestli psát anonymně nebo ne.. no risknu to.. s paní „Pastelkou“ mám trochu oklikové zkušenosti. Sama pracuji v „bubu“ směrech a dostali se mi tři její zákazníci v děsném stavu. Dva s reiki, pán měl mít údajně druhý stupeň - nenašla jsem u něj žádnou energii, naopak byl slušně zablokovaný, což mi při jejích cenách přijde neuvěřitelné, paní měla údajně první stupeň a problém se opakoval. Zajímalo, kolik lidí za ty nehorázné penéze nezasvětila. Třetí paní u ní strávila slušnou dobu, chování paní Pastelky bylo nevrlé, dá se říct nevychované a po sezení za neskutečné peníze se paní rozjely zdravotní problémy, zablokovaná děsně, přivtělenou duši měla.. nevím, jestli jsem byla víc naštvaná nebo smutná. Když jsem se dívala na pořad, kde „pracovala“, můj názor na ní to bohužel utvrdilo.. jedna paní se jí ptala na vztah a p. Pastelka jí začala vykládat o střevech, u druhé uplně spletla datum narození.. no.. myslím si své. :( :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lucieeeeeeeeeejejeje
17.1.13 18:12

Chtěla bych pro babičku Alenku 12.3.1953 která Vás velice obdivuje a má Vás ráda a sleduje Vás v televizi několikrát tam volala, ale nikdy nebyla spojena jestli by jste mi mohla napsat něco o tom datumu narození. Moc Vám děkuji, vnučka Lucinka. :)

• Citovat
  • Nahlásit
22.4.13 15:50

Osobní zkušenost s Alenkou Pastelkou

Tak vážené debatérky,
nyní máte možnost si přečíst mou osobní zkušenost s Alenkou Pastelkou.
Podobně jako mnohé z vás jsem se snažil dovolat do studia na „AP“.
Bohužel jsem byl přepojen úplně na někoho jiného. Ta osoba se mnou ještě nakonec nemluvila, když jsem se zeptal na „AP“. Stálo mě to cca 200 Kč.
No nakonec jsem na netu našel tuto adresu: http://www.lecitelka.estranky.cz/…astelka.html
Paní Krejčové jsem napsal SMS, že bych měl zájem na návštěvě ohledně odkyselení organismu. Nejdříve to mnohokrát odložila. Až našla 4 „hloupé ovečky“ včetně mne, tak nám zavolala, že za sezení od nás bude chtít 1500,– Kč.
Bláhově jsem si myslel, že od nás 4 celkem. Den před stanoveným termínem mně ještě zavolala a upřesnila informaci, že těch 1500,– Kč je za každého.
Tak jsem to zkousnul, bylo po výplatě ;-).
Nakonec jsme se sešli u paní Krejčové u ní v baráčku. Já (jediný chlap a 4 dámy v různém věku). Všichni jsme měli různé stupně zkušeností s Reiki atp.
Tak ne, že by jí automatická kresba, numerologie atp. nefungovaly. Opravdu mi řekla věci, které jsem nikde „nepublikoval“ ;-))). Tak pak jsem ostatním informacím, které pro mne byly nové mnohdy nečekané uvěřil. Něco se již i naplnilo.
Mezi tím vším děním nám dala, jako dobrá hostitelka ochutnat vitamínový preparát na odkyselení organismu. Bylo to dobré.
Když nám postupně pomocí automatické kresby a numerologie řekla důvody našich „životních tragédií“. Měli jsme těsně před koncem.
Tak od nás každého vybrala po 1500,– korunách. Byli jsme tam cca 3-4 hodiny.
A teď jestli chceme odkyselit organismus (každý teď již věděl, jak moc ho má zakyselený) musíme si koupit minimálně jedno balení toho očišťijícího vitamínového nápoje na měsíc za dalších 1500,– Kč a k tomu nějaké minerální tablety za dalších 1000,– Kč na měsíc. Ale ihned jsme byli paní Krejčovou nebo Krejčí informování, že tohle vše je potřeba konzumovat minimálně 3 měsíce.
Dvě návštěvnice si koupili po nápojích a tabletkách. Já jsem se vymluvil, že se pro to ještě stavím, protože platby chtěla v hotovosti. Na fakturu nebo okamžitým převodem na její účet přes mobil platbu nechtěla. A pak ta poslední „oběť“ řekla, že to sice bylo dobré, ale že nic nechce.
V tu ránu se za relativně milé odměřené Alenky Pastelky stala FŮRIE ÚTOČÍCÍ JAKO KOBRA, JEN UŠTKNOUT :twisted:!!!
No byli jsme rádi, že jsme odešli ve zdraví. Té poslední dámě dokonce mluvila i do vztahu a poroučela jí, aby se rozvedla, když jí vztah s tím „ničemou“ nenaplňuje. Tak to jsem si řekl:„Kde to jsem???“ :zed:
Když jsem do auta naložil dvě návštěvnice a odjeli jsme směrem k centru Prahy diskuse byla opravdu plodná. Myslím, že Alenka Pastelka škytala až do večera ještě druhý den.
UŽ BYCH SI TAKOU OSOBU K TĚLU MOC BLÍZKO NEPUSTIL.
JSEM RÁD, ŽE JSEM PŘEŽIL BEZ ÚHONY.
SICE O 1500,– KČ LEHČÍ, ALE ZA TU ZKUŠENOST TO STÁLO.

:kytka: :mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat