Alenka Pastelka Krejčová + Lukáš Krejčí

Napsat příspěvek
Velikost písma:
nick120
27.4.13 13:41

Ještě než jsem dojela domů, věděla jsem, že to musím napsat. Vždyť když někde stojí Policie, tak řidiči blikají a volají do rádia se slovy:„…ať nepříjdete zbytečně o peníze…“ Tak prosím kdo hravě nevydělá 1200,–Kč/ZA HODINU nechte se varovat!!! Dostala jsem se do situace, kdy lékaři, léčitelé, fyzioterepeuti netuší proč mě nic nepomáhá a tak jsem se v zoufalství objednala k Pastelce. Za dvě hodiny se dozvíte jakou máte hladinu cukru s přesností na desetiny? z vyšetření krve nic takového nevyšlo! a o věcech o kterých jste si naprosto jisti se dozvíte, že všechno je jinak, trpíte sposty chorob jen to s čím jste přišly se nepotvrdilo a složení čajů, které vám jistě pomůže označí všichni, kdo tomu rozumí za hloupost, nechci ani rozvádět s jakými pocity (hlavně s tím, že jste trouba) odjíždíte a doufáte, že nic tak otřesného v životě nezažijete!

• Citovat
  • Nahlásit
11341
30.7.14 15:02

Tak paní Alenka nás pěkně naštvala. Mamka s ní byla už přes 14 dní domluvená, že k ní přijedeme. Já si sehnala hlídání prcka, abych mohla jet. Přijeli jsme tam pět minut před smluvenou hodinou. Čekali jsme 20 minut, paní nebrala telefony a na zvonky nereagovala. Tak jsme odjeli. Pár minut na to telefon. Tak jsme zastavili, mamka to zvedla a tam její syn, že je matce špatně a že spí. Tak se máma naštvaně zeptala, k čemu jsou jako telefony, že by stačilo poslat smsku, že jentak dneska najede 100km, kvůli ní. Tak prý jestli nechce k němu. Mamka už totálně vytočená řekla jen: Nechci, nashledanou. Tomu řikám jednání s klientama. :palec: :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
22.4.15 13:14

Zlodějka

Moje zkušenost s Alenkou Pastelkou je velmi negativní. Mamka ji sledovávala. Já ne. Chtěla, abychom si objednaly její CDčko k narozeninám, které máme ve stejném měsíci. Takže jsem volala jejímu synovi. Překvapilo mě, že byl jakýsi nepříjemný, ale každý den není posvícení, myslela jsem si. Objednala jsem si tedy 2 CD. Čekaly jsme s mamkou opravdu dlouho, než nám to přišlo. Natěšené jsme si rozbalily obálku a jaké bylo naše překvapení, když jsme v ní našly jenom 1 CD. Takže jsem musela několikrát volat a psát jejímu synovi, několikrát mi volala i ona. Chybějící CDčko stále neposílali. Skončili se mnou takovým stylem, že mi volala, že prý žádnou chybu neudělali. Já jí říkám: „Ale proč bych lhala kartářce?“ Ona na to: „Co si jako myslíte? Že my kartáři si vykládáme karty pokaždé, než jdeme na záchod nebo co? A navíc nejsem žádná kartářka. To jste mě urazila.“ Opravdu jsem se nezmohla na další odpověď. Takže nevím, co paní vlastně je, ale já mám zkušenost s arogantní ženou, která raději někoho obviní z toho, že je zloděj, než by si sehnala důkazy. K ničemu mi není ani obálka z pošty, kde je evidentně zvážené pouze jedno CD, za které jsem zaplatila 800,– Kč, které mi taky nikdo už nevrátí. Ale jsou to poslední peníze, které ode mě tato podvodnice kdy viděla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.4.15 11:44

Dekuji vsem za Vase prispevky.
Jsem rada, ze jsem jeji sluzby nakonec nevyuzila.
Preji Vam vsem hodne zdravicka a stesticka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat