Alergická reakce co uleví (foto)

Anonymní
24.1.20 19:23

Alergická reakce co uleví (foto)

Prosím neporadil by mi někdo třeba nějakou mast na ulevení od alergické vyražky? Mám to po injekci po opichani kolene.Dnes jsem s tím byla u dr.ten něco píchl, napsal mi Didiaden, ale žádnou úlevu necítím. Je to k zblaznění nejradši bych se udrbala. Nemate někdo nějakou radu? Anonym kvůli foto, děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2756
24.1.20 19:27

Muzes zkusit Fenistil gel, na ten prisaha muj muz. Ja na nej mam sama reakci asi takovou, jako ty mas na zadech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
24.1.20 19:28

Ten dithiaden by měl ulevit… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9385
24.1.20 19:30

Když mne svědí kůže popálená od otrávenýho břečťanu tak si na to pouštím horkou vodu. Udajně to uvolní histamin a přestane to svědit. Každopádně to zabírá na cca 20 hodin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7885

Já takhle podobné olezla, pomohl proti svědění Zodac, během pár dnů i začervenáni zmizlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23

Pálí to a máš puchýře? Nemáš doma prednisol? Měla jsem takovou alergii na antibiotika a kožní že mě dělala pokusnyho králíka, předepsal mi masti za 2 tis a nedokázalo to tu reakci ani zpomalit. Vím, že prednisol je strašný dryak, ale zabral. 1 večer 1 tabletu 25 a druhý večer taky 1 tabletu, pak byla celá alergie pryč. Hlavně zjistit, co doktor pichnul a dát do seznamu, příště může být místo alergické reakce anafi(y)lapticky sok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20575
24.1.20 19:37

Dithiaden a chladit, chladit, chladit. Když to nezabere k lékaři. A na svědivou alergickou vyrážku předepisují i pudr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.20 19:38
@Monika ED píše:
Pálí to a máš puchýře? Nemáš doma prednisol? Měla jsem takovou alergii na antibiotika a kožní že mě dělala pokusnyho králíka, předepsal mi masti za 2 tis a nedokázalo to tu reakci ani zpomalit. Vím, že prednisol je strašný dryak, ale zabral. 1 večer 1 tabletu 25 a druhý večer taky 1 tabletu, pak byla celá alergie pryč. Hlavně zjistit, co doktor pichnul a dát do seznamu, příště může být místo alergické reakce anafi(y)lapticky sok

To nemám, to je asi na předpis, že?

• Citovat
  • Nahlásit
7738
24.1.20 19:38

Já mám zkušenost - silnou dávku calcia!
Byla jsem i pochválena na pohotovosti ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.20 19:39
@KalamityJohn píše:
Když mne svědí kůže popálená od otrávenýho břečťanu tak si na to pouštím horkou vodu. Udajně to uvolní histamin a přestane to svědit. Každopádně to zabírá na cca 20 hodin.

Jo horká sprcha je jediný co nachvilku uleví, ale mě max.na 30min😄

• Citovat
  • Nahlásit
20575
24.1.20 19:41
@Anonymní píše:

Prednison je děsné svinstvo. Když pojedeš na pohotovost dají ti pravděpodobně kalciovou injekci nebo kapačku s dithiadenem. To zabírá v řádu desítek minut.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
24.1.20 19:42
@Anonymní píše:

Bohužel ano. Máš to s puchýřema? Tak do špitálu… Když se to rozjede moc, špatně a dlouho se to dává dolů… Svědí nebo i pálí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
24.1.20 19:44
@divine woman píše:
Prednison je děsné svinstvo. Když pojedeš na pohotovost dají ti pravděpodobně kalciovou injekci nebo kapačku s dithiadenem. To zabírá v řádu desítek minut.

To určitě, ale když jsem měla puchýře i mezi rasama, sáhla jsem po tomhle. A to jsem jela že špitálu z gyndy, kde to odmítli řešit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20575
24.1.20 19:54

@Monika ED Jasně, zabírá to. Každý silný alergik by měl mít dithiaden a prednison u sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.20 20:02

Puchýře nemám, nepálí to jen děsně svědí a vůbec se nemůžu soustředit na nic jiného. Uz jsem to jednou měla, také po injekci, ale jiné a to trvalo 7dni než to přešlo. Snad to tentokrát bude rychlejší :zed: Co si vzít místo jednoho Dithiadenu dva? Prednison přes víkend neseženu a do nemocnice se mi nechce…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat