Alergická reakce na antibiotika nebo jen obyčejný účinek

Anonymní
13.3.20 22:37

Alergická reakce na antibiotika nebo jen obyčejný účinek

Ahoj, prosím o radu. Ve čtvrtek večer jsem začala brát antibiotika na anginu (Penabene), už ten večer jsem měla bolesti břicha a dnes se to ještě zhoršilo.
Po ranní dávce se mi na rameni vytvořilo zacervenani a docela svědilo, ale postupně zmizelo. Teď večer to samé na krku.
Uvažuji nad vysazenim leku, zda mi prostě nesedí. Ale bohužel bude víkend a tak nevim jestli je to rozumné, když lékař neordinuje.
Prosím a děkuji za odpovědi:D

  • Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13325
14.3.20 03:57

Bez konzultace s lékařem bych antibiotika nevysazovala. Můžeš si zadělat na problémy s rezistencí.

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.3.20 10:53

@nozu Já bych ráda nevysazovala nebo případně poradila s lékařem. Ale je sobota a nemůžu s tím nic dělat.
Vzhledem k bolestem a svedivym místům jsem přestala brát, protože očividně mi nevyhovovala a nechci se dobrovolně trápit.

  • Nahlásit
  • Citovat
14.3.20 22:00

Vitamíny

Dobrý den, myslím, že je velmi důležité doplňovat vitamíny a být v celkové rovnováze.

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12945
14.3.20 22:03
@Mila Hikova píše:
Dobrý den, myslím, že je velmi důležité doplňovat vitamíny a být v celkové rovnováze.

ty už jsi tu zas s těmi hloupými kecy? to je rada, jak prase :zed:

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama