Alergická reakce na kiwi v těhotenství?

hanka300
14.5.20 15:46

Alergická reakce na kiwi v těhotenství?

Ahojky holky, jsem v 9tt. Nikdy jsem neměla alergii na nic. Ani na ovoce. Před hodinou jsem dostala chuť na kiwi a vzala jsem si dvě. Po snedeni se mi vytvořily afty na pusu nahoře a dole stipaji, a v zádi dole na jazyku cítím kiwi a jakoby mě tam něco prekazelo. Nemůže to plodu ublížit? A přejde to? Teď už vím, že kiwi už jist nemůžu. Jsem poprvé těhotná a alergii jsem nikdy na nic neměla. Díky za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

993
14.5.20 15:56

Plodu to opravdu ublížit nemůže. Ja tohle měla když jsem snědla tak 4 kiwi najednou a přešlo to ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
hanka300
14.5.20 16:06

@EvieK Uf, děkuji za odpověď. Je toho teď na mě trochu moc. Co se týče potravin v těhotenství a hlídání se. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
993
14.5.20 16:09
@hanka300 píše:
@EvieK Uf, děkuji za odpověď. Je toho teď na mě trochu moc. Co se týče potravin v těhotenství a hlídání se. :wink:

Jojo, taky to mám když se přejím kiwi, ale alergie to není. Klidně si dej, jen pokud víš, že ti dvě nesedí tak si dej třeba půlku jak máš chuť :). Kdyby náhodou to nepřešlo nebo by se stav zhoršil tak doktor..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4263
14.5.20 16:14

Ja kiwi nemůžu. Už po jednom se mi osypal jazyk a svědil mě. Mimcu to neublíží

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
993
14.5.20 16:21
@lampicka11 píše:
Ja kiwi nemůžu. Už po jednom se mi osypal jazyk a svědil mě. Mimcu to neublíží

Já si právě všimla, že mi to třeba sladké kiwi nedělá :-). Jen to, které mám v ledničce déle a chutná už tak nevím jak to popsat, ale už i ta bílá dužina dráždí :D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama