Zmizela mi v těhotenství alergie?

Anonymní
1.6.20 17:11

Alergie a těhotenství, zmizela?

Zdravým, anonymně kvůli rodině, neví že se nám zadařilo :srdce:
Jsem 9+2, a již od dětství mám alergii na oříšky, na všechny, od kokosu po arašídy. Co čert ale nechtěl, již týden mám chuť na slané arašídy, odolávala jsem ale dneska jsem se neudržela a spořádala půlku plechovky. Už jsem čekala, že mi v puse naskáčí boláky, zvětší se mi mandle a budu mluvit jako křeček ale ono nic :nevim: už je to pár hodin a jsem naprosto v pohodě.
K doktorce jdu až 29.6. A nechci ji volat kvůli také ‚kravině‘ Stalo se to některé z vás? Že jste byly alergické na nějaké potraviny a v těhotenství alergie zmizela?
Jinak se cítím fajn, není mi zle, nekrvácím, nic mě nebolí. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

59265
1.6.20 17:15
@Anonymní píše:
Jsem 9+2, a již od dětství mám alergii na oříšky, na všechny, od kokosu po arašídy. Co čert ale nechtěl, již týden mám chuť na slané arašídy, odolávala jsem ale dneska jsem se neudržela a spořádala půlku plechovky. Už jsem čekala, že mi v puse naskáčí boláky, zvětší se mi mandle a budu mluvit jako křeček ale ono nic :nevim: už je to pár hodin a jsem naprosto v pohodě.
K doktorce jdu až 29.6. A nechci ji volat kvůli také ‚kravině‘ Stalo se to některé z vás? Že jste byly alergické na nějaké potraviny a v těhotenství alergie zmizela?
Jinak se cítím fajn, není mi zle, nekrvácím, nic mě nebolí. :kytka:

Ne, nezmizela, naopak byly ty reakce horsi a po druhém těhotenství se objevila i nová.. Rozhodně byhc neriskovala anafylakticky šok :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5160
1.6.20 17:24

Na potraviny zadnou nemam, ale silna alergie na prach/roztoce/senna ryma mi po dobu tehotenstvi a taky dalsich 9 mesicu kojeni zmizela uplne. Nicmene u toho jidla bych byt tebou byla mnohem opatrnejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
356
1.6.20 17:46

Já jsem měla v těhotenství alergii na pyly z trav, tu mám od dětství. Nezmizela, ale vydržela jsem to bez léků. Zato po porodu v pylové sezóně jsem si chtěla vzít prášky jako obvykle a příznaky se mi po te tabletce tak neskutečně zhoršily, ze jsem myslela, ze už je po mne. Takže jsem asi získala i alergii na prášky proti alergii :mrgreen: :mrgreen: a od te doby neberu vůbec nic a vždycky to nějak vydrzim :nevim: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6427
1.6.20 19:05
@Anonymní píše:
Jinak se cítím fajn, není mi zle, nekrvácím, nic mě nebolí. :kytka:

U mě ano…mám alergii na melouny v těhotenství jsem je jedla pořád a byla jsem v pohodě. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3798
1.6.20 21:00

Mně v 1. těhotenství zmizelo skoro všechno a zůstalo to tak až do 2. To se mi všechno vrátilo i s bonusemi navíc. Alergolozka říkala, že je to poměrně časté.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
121
1.6.20 21:12

Já si až do dnešního rána myslela, že mi zmizela alergie na pyly. Ještě včera jsem si pochvalovala, jaká je to paráda letos a dneska ráno jsem kýchala a kýchala, takže myslím, že alergie je stále se mnou. :lol: Ale lepší to rozhodně je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama