Alergie? Červené fleky, co to je?

1.4.20 17:39

Alergie? Červené fleky, co to je? Rady a zkušenosti

Dobrý den. Už týden má syn 14měs. každý večer 38,6 a vylezou mu fleky.. na tváři, na pažích, na nohách. Vylezou a třeba do h zase zmizí a zůstanou jen obrysy. Po týdnu jsme měli klid a dnes začínáme nanovo. Byli sme u dr a ta že to je alergii a máme vyřadit komplet citrusy, zeleninu, atd. Nemáte někdo zkušenosti co s tím. Některý flek ma vevnitř jakoby takový vypadající bílý puchejř. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15675
1.4.20 18:29

Je to alergická vyrážka. Pomáhá chladit. Třeba ručníkem namočeným ve studené vodě. nebo léky, ale to musí předepsat doktor. A hlavně vyloučit alergeny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.20 18:49

Jenže mi je divný, že mu to vyskočí a třeba za hodinu to je pryč a zas takhle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.20 18:50

Já na ekzémy a různé alergie trpím poměrně často, spolu s dcerami. (bohužel).

Používáme značku dr. Konrad, a to:

AD lotio acut. A pak jako prevenci AD lotio chronic. :kytka:

Ještě abych nezapomněla.. Je dobrý i klasický Fenistil gel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.20 18:55

A taky mají teploty a průjem několikrat denně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15675
1.4.20 18:57

To může s alergií souviset.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.20 19:05

Nemůže mít nějakou potravinovou intoleranci? Tam by seděla vyrážka, teplota i průjmy. Laktóza, histamin, asi možná i lepek. je něco, co pravidelně večeří nebo svačí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.20 19:08

Jak píše @divine woman, může to s tím souviset. Tyhle fleky, co jsou na fotce, mívám hlavně já, a to mám neskutečně horké, pálivé, bolavé.. Ještě pak druhý den mi tam zůstane světlé místo. Neměl teď náhodou něco nového k jídlu, pití, nový prací gel, aviváž??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.20 19:10

Většinou to střidáme. Bílý jogurt, ovocný, ovoce, zelenina. Dr nic víc než kouknutí a odpověď neřekne/ neudělá. Nějaká rada na koho se obrátit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.20 19:14
@Artep93 píše:
Většinou to střidáme. Bílý jogurt, ovocný, ovoce, zelenina. Dr nic víc než kouknutí a odpověď neřekne/ neudělá. Nějaká rada na koho se obrátit.

Tak jedině poprosit dětskou doktorku o žádanku na alergologii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama