Alergie-kdy zmizi pupinky?

2237
9.6.05 15:09

Alergie-kdy zmizi pupinky?

Ahoj,

jelikoz nejsem na nic alergicka a muj muz taky ne, celkem nas zarazilo, ze se nase dceruska osypala. Byli jsme cca mesic na prikrmech, ale vubec netusim z ceho je kropenata. O vikendu mela trochu hrusticky a bananku (to bylo nove- kazdeho mela jen par lzicek), do toho jsme se asi pet dni snazili davat vecer kasi (ryzovou od Nutrilonu). Ted jsem vsechno vy:,–(ila a vratila se k UM od Nutrilonu. Vyrazka ovsem neustupuje. Ma ji od pondeli a od utery uz nemela ani tu kasi. Kdy to zmizi??? Mam to necim namazat?
Dekuji za rady.
Terik a Charlie (6m)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3321
9.6.05 15:25

Ahoj a nemůžou to být potničky???

Gabule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
9.6.05 15:41

Ne, potnicky vypadaji jinak. Ty mivame za krckem. Tohle je takova krupicka a jeste vcera to mela i na pusine. Ted uz jen na rukach (tam docela hodne) a na nohach.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
108
9.6.05 16:43

Ahoj!
Naší holčičce takováto reakce většinou zmizela za tři až čtyři dny. Ale dvakrát se mi extrémně osypala po namazání gelovým olejem Johnson a Johnson a tahle vyrážka se vytrácela poprvé přes týden a po druhé ještě dýl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.6.05 19:11

Ahoj Teriku,

zkus Fenistil kapičky a fenistil mast. Nám to zabralo skvěle. 3× denně 10 kapek do vymizení… a mast je proti svědění…

mějte se s Charlotkou krásně
pa Nenicka

• Nahlásit
  • Citovat
1130
9.6.05 21:00

Ahoj,
má k tomu i teploty? Jestli ano, tak by si měla možná jít k doktorovi. Mě to totiž trochu připomíná Šestou dětskou nemoc. Vendy to měla také a probíhalo to ze začátku úplně stejně jak popisuješ. Není to nic vážného, ani se na to nic nedává, ale lékař by o tom měl vědět. Ale třeba to není ono, je to těžké takhle na dálku posoudit. :)
Jinak jak tady už někdo psal, jestli používáš Johnson&Johnson, tak mě se po tom malá také osypala. Kubinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
10.6.05 09:02

Horecku nema. Zacala jsem pouzivat telove mlicko od Nivey, tak mozna to bude tim. Pouzivame ho cca 2 tydny, ale ne kazdy den. Nebo to muze byt i z noveho opalovaciho kremu, protoze jsem ho davala jen na ty mista, kde ji to ted vyrasilo.
Dik za rady… Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1305
10.6.05 15:15

Ahoj,
tak ja bych se mozna priklanela k tomu opalovacimu kremu. Nasemu malemu se ted udelaly taky takove cervene mapy a rano jsem ho mazala opalovacim kremem. Tak jsem volala k doktorovi a ten mi rekl ze pokud nema ani teplotu a je uplne normalni tak to je reakce na opalovaci krem. Jenomze Honzikovi to zmizelo do druheho dne. Vecer jsem mu delala koupel z ovesnych vlocek. Ale tu niveu taky nemuzes vyloucit…proste prestan pouzivat vsechno co jsi zacala nove pred tim nez se osypal. Detske telicko pry reaguje velice citlive na to co se mu nepozdava.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama