Reklama

Alergie na akrylové nehty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sarka_lukacova
Povídálka 19 příspěvků 09.09.18 21:33
Alergie na acrylove nehty

Ahoj maminky, dělám si už vice jak 2 roky acrylove nehty sama, a před dvěma týdny jsem dostala asi alergii, nejdříve jsem si myslela ze je to alergie jen na kyselý primer tak jsem je včera udělala bez primeru a stejně, za hodinu jsem je uz kvůli bolesti a pálení, a napuchnuti, puchyrkum sundala, holky jak si pomoct? Nemůžu skoro ani spát, a uz mám zarudnuty i krk :nevim:

Reklama

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1622 příspěvků 09.09.18 21:43

@sarka_lukacova jela bych na pohotovost,můžeš dostat anafylaktický šok. Není to legrace! A hlavně na sebe tu chemii už nepatlej,vyhledej dobrého alergologa,aby ti udělal testy. Ségra takhle dostala alergii na barvu na vlasy,otekla komplet celá i v obličeji,skoro jí nebyly vidět oči. Pomohla až injekce a následně prášky proti alergii. Přišlo to taky postupně,ne hned.

sarka_lukacova
Povídálka 19 příspěvků 09.09.18 21:47
@Aduš8 píše:
@sarka_lukacova jela bych na pohotovost,můžeš dostat anafylaktický šok. Není to legrace! A hlavně na sebe tu chemii už nepatlej,vyhledej dobrého alergologa,aby ti udělal testy. Ségra takhle dostala alergii na barvu na vlasy,otekla komplet celá i v obličeji,skoro jí nebyly vidět oči. Pomohla až injekce a následně prášky proti alergii. Přišlo to taky postupně,ne hned.

Ahoj, dekuju za odpověď docela jsi me viděla.. No předtím to bylo 3 dny a vše v pohodě, porad to leduju a zatím to mám jen na rukou a tom krku, no nejsem ani v Česku, ale kdyby se mi teda udělalo hůř, tak radši na tu pohotovost asi pojedu, mam docela strach
No tak umělý nehty uz nikdy, to 100% :oops:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1622 příspěvků 09.09.18 21:51

@sarka_lukacova tenkrát se jí to stupňovalo,po jednom barvení stroupky a strašný svědění,po dalším vyrážka po obličeji a bylo jí celkově zle a naposled se během tří dnů celá osypala a otekla. Vypadala fakt jako z hororu. A přišlo jí to ve 40 letech,celou dobu se předtím barvila,takže to nikdo nečekal. Má alergii na ta barviva,která ale obsahují i plasty. Takže si musí dávat velký pozor celkově!

sarka_lukacova
Povídálka 19 příspěvků 09.09.18 21:53
@Aduš8 píše:
@sarka_lukacova tenkrát se jí to stupňovalo,po jednom barvení stroupky a strašný svědění,po dalším vyrážka po obličeji a bylo jí celkově zle a naposled se během tří dnů celá osypala a otekla. Vypadala fakt jako z hororu. A přišlo jí to ve 40 letech,celou dobu se předtím barvila,takže to nikdo nečekal. Má alergii na ta barviva,která ale obsahují i plasty. Takže si musí dávat velký pozor celkově!

Tyjo to je mi ji líto:( taky jsem nikdy na nic alergická nebyla a najednou acryl, včelí bodnutí, na kočky.. A přitom nikdy nic bohužel nikdo nikdy neví co ho čeká :roll:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1622 příspěvků 09.09.18 21:58

@sarka_lukacova já to mám to samé,vyrostla jsem na vesnici,v deseti letech jsme se stěhovali do města a začalo to. Nejdřív kočky,peří,pak se přidaly pyly a k těm zase ovoce. Když mě něco stipne,otok mám neskutečný a léčím to měsíc. Ale je to asi dnešní dobou,já skoro neznám nikoho,kdo by neměl žádnou alergii.

sarka_lukacova
Povídálka 19 příspěvků 09.09.18 22:06

@Aduš8 To asi jo, já jsem z vesnice a odjela jsem do velkého města a vše začalo, no nic dekuju ti????

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama