Alergie na barvu na vlasy. Reakce pouze na kůži?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pookie
Kecalka 231 příspěvků 16.12.18 21:14
Alergie na barvu na vlasy. Reakce pouze na kůži?

Ahoj holky. Leta jsem se barvila na černo ale dělali se mi puchyre ve vlasech a otekaly usi. Pak jsem začala postupně pouze zesvetlovat metodou balayage a melirem. Teď bych si ráda dala hnědou. Jen mě zajímá jestli je tu někdo kdo má alergii na PPD a případně jestli nevadí když si barvu dám a v podstatě se nedostane do kontaktu s pokožkou hlavy. Nerada bych měla oteklou hlavu. :,(

Reakce:
Aduš8
Závislačka 3032 příspěvků 16.12.18 21:25

@Pookie co se alergie týká, oteklá hlava je skoro to nejmenší. Taly bys mohla dostat anafylaktický šok a udusit se. Stojí ti to za ten risk?

Verun83
Echt Kelišová 9080 příspěvků 33 inzerátů 17.12.18 05:41

No a taky ti muzou vypadat vlasy. Po poslednim barvenim mi vypadala snad 1/4 vlasu. Hlava me svedila tyden. Vlasy pomalu dorustaji, ale prdim na to. Plesata ve svym veku byt nechci.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >