Reklama

Alergie na bíle zlato

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ketriss
Zasloužilá kecalka 1000 příspěvků 15.03.18 09:41
alergie na bíle zlato

Ahoj, měla bych dotaz, jestli jste některá měla alergii na bíle zlato a jak jste to řešili, dostala jsem nádherné naušnice z bíleho zlata, ale po par dnech nošení mě uši strašně svědí, hnisají a teče z nich taková pruhledná vodička, neni to jen z dírek v uchu ale cely spodní laluček a dělaji se mi strupy, nevíte co s tím?

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11482 příspěvků 15.03.18 09:44

Zkus ty náušnice naložit do lihu. Pokud to nepomůže, tak holt je odložit pro další generaci.

Ketriss
Zasloužilá kecalka 1000 příspěvků 15.03.18 09:49

@nozu jo to je jedine o mě napadlo, ale ještě se to nekonalo :D díky :)

Heivka
Závislačka 2971 příspěvků 15.03.18 10:05

Občas pomůže místa dotyku přelakovat průhledným lakem na nehty, ale dělá se to spíš s bižuterií, u drahého šperku bych si na takový zásah netroufla.

jankajj
Závislačka 2788 příspěvků 15.03.18 10:08

Taky jsem byla alergická i na zlato.
Může pomoct nenosit zlato co obsahuje jen 14 karátů/lhostejno zda žluté či bílé.
Jo a to tě povzbudí - mně s věkem /cca po 10 letech max./alergie odezněla/zmizla.

Ketriss
Zasloužilá kecalka 1000 příspěvků 15.03.18 10:14

@Heivka no přelakovávat to nebudu, to bych je radši vrátila, i když mi je to lito :(

@jankajj super takže za 10let si je mužu už nosit :D mam prsten a řetizek z bíleho zlata a to mi problem neděla, ale v těch ušich to je katastrofa, zkoušla jsem to několikrat jestli si nezvyknu a nejradši bych si ty uši urvala :D

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 15.03.18 10:50
@Ketriss píše:
Ahoj, měla bych dotaz, jestli jste některá měla alergii na bíle zlato a jak jste to řešili, dostala jsem nádherné naušnice z bíleho zlata, ale po par dnech nošení mě uši strašně svědí, hnisají a teče z nich taková pruhledná vodička, neni to jen z dírek v uchu ale cely spodní laluček a dělaji se mi strupy, nevíte co s tím?

zbav se jich.. já mám alergii na žluté zlato, prostě ho nesnesu.. asi 15 let jsem to ani nezkoušela, nedávno jsem si dala prstýnek a do pár hodin otok a vyrážka.. takže nic.. zvol prostě jiný kov.

BaMaK
Závislačka 2752 příspěvků 31 inzerátů 15.03.18 13:04

@Ketriss Je zlato a zlato…od každého výrobce se trošku liší-možná proto ti něco vadí a něco ne. Pokud dělají problémy, tak je vrať, prodej, daruj, vyměň…:-)nebo se dá potáhnout rhodiem-vypadají pořád jako bílé zlato, ale na rhodium je alergií minimum.

Káťa19
Kelišová 6769 příspěvků 37 inzerátů 15.03.18 13:10

Ahoj, mam obavu, ze uz se to nezlepsi, mam dobrou zkusenost s lekarskym titanem, firma Blomdahl vyrabi nausnice a pozlacene jsou jen ty casti, co se nedotykaji ucha. ;)
Vadi mi i chirurgicka ocel, proste vsechno jsou to smesi neceho.
 https://www.harrmed.cz/setrne-sperky

Ketriss
Zasloužilá kecalka 1000 příspěvků 15.03.18 13:41

@martina.se díky bohu prsten mi nevadí :) jen v tom uchu mam problemy
@BaMaK je mi to zatím lito vracet, ale asi to zkusím a zkusím vybrat jine :)
@Káťa19 no kdybych nepřišla na nic co by mi pomohlo mít bíle zlato v uchu tak se vratím ke střibru a budu mit prostě jen zásnubák, časem snubák a řetízek, na prvni pohled to stejně nikdo nepozná :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama