Alergie na bilkovinu kravského mléka? Nebo reflux?

27
26.3.20 02:34

Alergie na bilkovinu kravskeho mleka? Nebo reflux?

Ahojky maminky, jake jsou priznaky alergie na bilkovinu kravskeho mleka? Muj chlapecek ma 6 tydnu a pres 2 tydny jsme jiz na UM. Nejdrive jsme jedli Hipp HA a docela dobry az na zelenou stolici - jako spenat. Pote jsem se docetla, ze HA mleko davat nemusim, kdyz s partnerem nemame alergii, tak jsme koupili Hipp Combiotik normalni a uz ho mame pátým dnem a syn po kazdem jidle strasne az hystericky place a trva to treba i hodinu nez ho uklidnim. K tomu se od te doby nedokaze vyprazdnit sam, ma tuhou stolici a musim mu pomahat rourkou. Az kdyz vyjde ta tuha stolice, tak vyjdou “michany vajicka”. Dneska jednou dokonce z nej vysel spis prujem. Takze zacpa a zaroven prujem.. Muze se jednat o alergii i kdyz my ji nemame? Mam zase prejit k HA mleku? Ale to ta stolice byla opravdu zelena a i dost zapachala. Na prdiky davame uplne vse, co existuje a prijde mi ze prdi, ale nevim. Prijde mi divny ten hysterak po kazdem jidle. Jeste me napadl reflux, ale nezvraci. Jen obcas ublinkne, kucka se a vyplazuje jazyk jakoby snedl neco kyselyho, tak proto mi to taky napadlo. Dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3433
26.3.20 08:29

Spíš mu nesedlo mleko. Při ABKM měl syn hlavne vyrazku, ve stolici hlen a krev, zvracel, hodně brečel, ale ne přímo po jídle, spíš vždy s odstupem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
26.3.20 09:04
@chaela píše:
Spíš mu nesedlo mleko. Při ABKM měl syn hlavne vyrazku, ve stolici hlen a krev, zvracel, hodně brečel, ale ne přímo po jídle, spíš vždy s odstupem.

Vyrazku ma na obliceji uz delsi dobu, ale pani doktorka rikala, ze je to takovy to novorozenecky akne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
31.3.20 16:22

Také řešíme

Malému je měsíc, plně kojím a tohle nám vyskočilo. Nejprve tvářičky, pak vládly a teď už i ramínka… Jídelníček si přísně hlídám… mléko a mléčné výrobky jsem vyřadila třetí den…vaše zkušenost a rady, prosím… Co by to mohlo být…od MUDr. máme mast se zinkem. Ještě ji míchají v lékárně. Doma je nárazově pes a kočka. Já atopička, partner lupénka. Děkuji. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama