Alergie na černou barvu na vlasy a tetování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marselina03
Závislačka 3311 příspěvků 25.08.18 18:14
Alergie na černou barvu na vlasy a tetování

Ahoj holky. Mám dotaz. Je tady některá co trpí alergií na černou barvu na vlasy a byla na tetování? Já už 2 tetování mám z doby kdy jsem jeste alergií neměla. Ale teď už cca 5 let trpim alergií na barvu na vlasy a nevím jestli to barvivo nemůže být i v tetování a ráda bych šla do dalšího. Pokud by některá měla zkušenost tak prosím sem s ní ????

Reakce:
Betyssek
Stálice 96 příspěvků 25.08.18 18:51

Myslim, ze to nebude vylozene na cernou barvu, ale na neco, co je v tom obsazené. Zkusila jsi barvu od vice značek? Stejnw to muze byt s tetováním… Muzes mit alergii jen na konkretni látku-slozku, zkus se poradit na alergologii, mohli by udelat par testu a treba zjistit, co presne ti v tech barvách vadi, abys nasla nejakou, ktera zrovna tuhle látku neobsahuje…

marselina03
Závislačka 3311 příspěvků 25.08.18 19:19

@Betyssek zkoušela jsem jich spoustu a nesnesu ani přírodní barvy. Ovšem jen tmavé tóny. Melíry v pořádku

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1507 příspěvků 5 inzerátů 25.08.18 19:44

o tetování nevím,ale s tou černou barvou to měla i moje mamka,vyzkoušela více značek,i kadeřnice testovala,ze všeho strašně olezla,taky z černé a není jediná,od té doby taky už nosí jen melíry

Pinozka
Povídálka 21 příspěvků 14.09.18 23:49

Ahoj, ja mam alergii na cernou… S barvenim je to tak, ze cim tmavsi, tim horsi. Dlouho jsem patrala alespon po nejake tmave hnede, protoze mi tmava slusi. Alergie byla mensi (neskoncila jsem v nemocnici na kapackach nebo na injekci) ale byla tam vzdy take… Takze jsem prestala telo trapit, barvim vlasy na svetlejsi barvu, meliry a vse je v pohode. Je to bohuzel reakce na to tmave barvivo. Ja jsem dokonce dosla tak daleko, ze mi vadi i rasenka na oci. Kosmeticka mi obarvila rasy permanentni barvou (hypoalergenni) a skoncila jsem na antihistaminikach na mesic a to jsem delala psi kusy, abych to sundala. Ted mam to same s obocim, barvene na hnedo a mam ho jak struhadlo, samy pupinek, hruza, takze zase zenaro.
Radim ti dobre, kasli na to, at nedopadnes jako ja, kozni mi rikala, ze cim vic to telo budu drazdit, tim vic si bude vytvaret reakci - ne jen na cernou, ale pak postupne na ostatni tmavsi barvy. Nestji to za to, aby ses pak nemohla ani namalovat… :zed:

marselina03
Závislačka 3311 příspěvků 15.09.18 06:22

@Pinozka to se hodí že píšeš. Do tetování nejdu. Po konzultaci s taterkou bych alergii prodělala. Ale mam dotaz. Nezkusila jsi i černou khadí barvu? Je to henna černá rostlinná a měla by být bez alergické reakce.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >