Alergie na gelové nehty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hugisek7777
Povídálka 21 příspěvků 26.11.18 21:40
Alergie na gelove nehty

Zdravím, už víc jak rok si dělám gelove nehty sama doma a poslední měsíc mám na ně alergii.Hned po modelaci svědění a do pár hodin puchyřky. Pomůže změna gelu a nebo je nutné se gel nehtů úplně vzdát?

Reakce:
Marsell.D
Povídálka 14 příspěvků 17.01.19 08:11

@Hugisek7777
Ahoj, já mám to samé. Chvíli po dokončení nehtů strašné svědění, druhý den červená nehtová kůžička a pak když to asi po 2 dnech přejde tak se cca za 14 dní začne kůžička malinko loupat.
Nehty jsem sundala, 5 let jsem je neměla, myslela jsem, že to třeba časem přejde a když si je dám znova bude to o.k., ale nebylo.
Zkoušela jsem různé gely i přímo ty hypoalergenní, pak jsem myslela jestli to není u UV co vyzařuje lampa tak jsem zkusila přejít z gelu na akryl který se nezapejká. Nic nepomohlo to.
Jelikož mám svoje nehty hrozně třepivé a jakmile na ně nanesu lak tak se lámou a třepí ještě víc, tak to řeším tak, že než jdu na gelovky vezmu si prášek proti alergii. :oops: :lol:
Vím že to není nejlepší řešení, ale nesnesu mít neupravené ruce a moje nenalakované nehty vypadají hrozně.
Takže asi tak ;)

Váš příspěvek
Reklama