Alergie na kapra

771
23.6.15 13:24

alergie na kapra

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda některá nemáte zkušenost s dětskou alergií na ryby resp. konkrétně na kapra… Malej po něm dvakrát příšerně zvracel a měl šílešnej průjem, čili jsem vydedukovala, že má na něj alergii… a přemýšlím, jestli je možný, že by jí měl jen na tenhle druh ryby nebo na všechny, říkám si, že bych mu měla zkusit dát jinou rybu (třeba mořskou), ale při představě, že bychom zase skončili dehydratovaní v nemocnici mě odrazuje… tak se chci zeptat, jestli s tím někdo nemáte zkušenost, že by dítě mělo alergii jen na konkrétní rybu a ty ostatní snášelo dobře… Díky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3310
23.6.15 13:27

Zkus mu dát jinou rybu, já mám alergii na lososa, ale jiné ryby mi nevadí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.6.15 13:32

Moje dcera má alergii na všechny ryby mořské i sladkovodní. Má to potvrzené alergickými testy. Stačí, aby se dotkla vařené ryby a naskakují jí pupínky. Jednou snědla omylem něco, co bylo pouze podlévané rybím vývarem a bylo jí z toho špatně. Ale má to teda na všechny ryby, ale ne na mořské plody a různé podobné potvory, to klidně jí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
771
23.6.15 13:41

Právě přemýšlím, jestli mám nejdřív zkusit třeba ještě jednou jinou rybu nebo rovnou řešit nějaké alergické testy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4552
23.6.15 13:59

Syn je alergický na ryby, okamžitě se mu tvoří fleky a otéká. jinak jestli má tvůj syn problém se sladkovodní rybou rozhodně bych mořskou nezkoušela, na tu bývají mnohem horší reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7231
23.6.15 18:42

@a0b9 řešila bych to s dětskou a nechala se poslat na alergo… :think: A otestovat tam, zvlášť pokud jste předtím skončili v nemocnici…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama