Alergie na kravské mléko u kojence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Žaannyy
Nováček 9 příspěvků 15.08.18 10:29
Alergie na KM u kojence

Dobrý den, chci se zeptat jestli má někdo zkušenosti s alergii na kravské mléko u miminka. Máme 4,5 měsíčního chlapečka a byla mu zjištěna z krve před týdnem. Byli jsme poslání na vyšetření k Mudr. Ženíškové v ČB. Jenže se nemohu dovolat ani tam ani do nemocnice. Nevím co dělat, vzhledem k tomu, že se potíže zhoršují ( blinkaní, bolesti břicha atd). Moje dětská doktorka řekla, že mléko nemám zatím měnit, že na vyšetření musí být zatížen KM. Ale mě přijde stupidní jo trápit takovou dobu, když ještě nejsme ani objednání. Co vůbec bude dělat za vyšetření? Budou vůbec ještě dál nějaké dělat? Nebo mi pouze vysvětlí dietní opatření?
Děkuji za jakékoliv odpovědi :(

Přečtěte si článek: Alergie na kravské mléko: Jak se s ní vypořádat?

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >