Alergie na kravské mléko u dospělého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mismurka
Závislačka 2851 příspěvků 22.10.14 21:53
Alergie na kravské mléko u dospělého

Je tu někdo, kdo trpí v dospělosti alergií na kravské mléko? Někdo kdo už má veškeré náhradní suroviny sehrané jak ve studené kuchyni, tak ve veškerém vaření a i pečení, jak naslano tak i sladko a může v různém poradit? příkl. čím nahradit běžnou zakysanou smetanu a také poradit kde nejlevněji nakupovat, přijde mi to cenově docela šílené.

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 22.10.14 21:55

@mismurka kde nakupovat aby to bylo levné? tak to netuším.. Ségra má abmk, nahrazuje vše, nesnese nic. A např zakysaná lze nahradit zakysaným sojovým nápojem atd..

mismurka
Závislačka 2851 příspěvků 22.10.14 22:06

@martina.se také musím nahrazovat vše, ale třeba když jsem dělávala palačinky s náplní ze zakysanky, tvarohu (drželo to celkem pokupě), dost dobře si neumím představit, že bude náplň držet, když tvaroh něčím nahradím a zakysanku tím zakysaným sojovým nápojem. Mmch. nevíš čím se dá nahradit ten tvaroh? Jinak díky za reakci.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 23.10.14 06:13

@mismurka já pro kluka dřív nahrazovala taky všechno. A třeba místo zakysanky sojový jogurt :think: Jinak jako tvaroh se používá tofu :think:

puntice
Ukecaná baba ;) 1928 příspěvků 23.10.14 09:45
@mismurka píše:
@martina.se také musím nahrazovat vše, ale třeba když jsem dělávala palačinky s náplní ze zakysanky, tvarohu (drželo to celkem pokupě), dost dobře si neumím představit, že bude náplň držet, když tvaroh něčím nahradím a zakysanku tím zakysaným sojovým nápojem. Mmch. nevíš čím se dá nahradit ten tvaroh? Jinak díky za reakci.

Tvaroh se nahrazuje tofu natural, k tužení se tuším užívá agar. Já trochu alergická jsem, ale tak maximálně se potento, tak si jogurt či smetanu jednou měsíčně dám. Jinak co čím nahradit - hledat ve vegan kuchařkách, ma stránkách jíme jinak a na stránkách aleny mokré - vaříme s alemari, tak nějak…

boruvkay
Kelišová 5655 příspěvků 23.10.14 10:03

Já jsem alergická tak trochu od malička, už dlouho používám jen sojové mléko, sojovou, rýžovou či mandlovou šlehačku, sojovou majonézu, tatarku.
Tofu jsem tedy na chuť nepřišla, ale zkoušela jsem ho místo tvarohu do buchet a to docela šlo, když bylo hodně čerstvé a rozmixované s medem.
Levně to asi nekoupíš, leda když mají někde v hypermarketu zrovna akci, nebo v ve zdravé výživě. Jinak šlehačky stojí kolem 30Kč.

mismurka
Závislačka 2851 příspěvků 23.10.14 14:33

@martina.se já jednou zkusila sojový čistý jogurt a musím teda říct, že jsem měla co dělat to dojíst, příčilo se mi to, možná od jiné značky, že by to mohlo být lepší, hold budu muset zkoušet

mismurka
Závislačka 2851 příspěvků 23.10.14 14:34

@puntice díky za tipy :kytka: určitě to vše projedu

mismurka
Závislačka 2851 příspěvků 23.10.14 14:42

@boruvkay jeden oblíbený tvarohový koláč jsem dělávala, je až ze dvou tvarohů, musela jsem se ho též vzdát, tak ho tedy vyzkouším s tím tofu natural. A ten med jsi s tím rozmixovala, aby se to víc přiblížilo tvarohu nebo Ti to bez toho medu úplně nejelo? Já jen, jestli to mám taky hned na poprvé udělat s medem nebo zkusit nejdřív bez :think:
jinak sojovou smetanu používám na vaření a tu mandlovou na pečení, rýžovou jsem si koupila jen jednou a to už tu hotovou ve spreji (dělala jsem domácí pohárky a chtěla jsem si též dopřát jen „jinak“), vůbec mi to ale nejelo. Chvíli potrvá, než si zvyknu, no :mrgreen:

mismurka
Závislačka 2851 příspěvků 23.10.14 14:46

Holky a vy co máte odzkoušená mléka, které se nejvíce chuťově přibližuje klasickému kravskému? Zatím jsem zkoušela rýžové, celkem ve všech pokrmech to zkousnu, ale u pudinku je to hrůza, prostě to nemá s pudinkem na který jsem byla zvyklá nic společného, taková hodně divně chutnající hmota :poblion:

boruvkay
Kelišová 5655 příspěvků 23.10.14 15:00

@mismurka no s mlékem ti moc neporadím. Já mléko jako takové nikdy nepila a nepiju. A na vaření používám sojové. Mně všechna mléka přijdou bez chuti.
Jinak to tofu jsem do těch buchet rozmixovala s medem. Když byly teplé, tak to bylo docela chuťově dost podobné tvarohu, ale studené, už mi moc nechutnaly. Teď jsem to zkoušela po dlouhé době znovu, ale měla jsem už starší tofu a to mi nechutnalo vůbec. :think: Hotovou rýžovou šlehačku ve spreji jsem ještě nezkusila. Jinak ono to mléko může být i třeba mandlové, nebo kešu. Na FB v jedné skupině si dělají domácí mandlové, jen namočí snad na 24 hodin mandle do vody a pak je rozmixují…a prý je to dobré a v lednici to vydrží pár dní. Myslím, že když zkusíš net, najdeš spoustu podobných vychytávek. Jako mandlové či kešu máslo atd.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 23.10.14 20:06
@mismurka píše:
Holky a vy co máte odzkoušená mléka, které se nejvíce chuťově přibližuje klasickému kravskému? Zatím jsem zkoušela rýžové, celkem ve všech pokrmech to zkousnu, ale u pudinku je to hrůza, prostě to nemá s pudinkem na který jsem byla zvyklá nic společného, taková hodně divně chutnající hmota :poblion:

sojový nápoj.. ale pořád to cítím, není to ono :think:

vokishka
Extra třída :D 13780 příspěvků 23.10.14 20:09

Se sojovýma věcma bych to moc nepřeháněla, alergie na soju se velice ráda druží s alergií na mléko. Takže když začnete více soju, může se spustit alergie.

mismurka
Závislačka 2851 příspěvků 24.10.14 13:05

@vokishka díky za postřeh, je to jedno s druhým :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >

Hasta la vista, Dádo! Patrasová posouvá hranice svého instagramového bizáru

Brzy jí bude třiašedesát, svými selfíčky na Instagramu ale Dáda Patrasová... číst dále >