Alergie na kuřecí maso nebo abkm u kojence?

Anonymní
30.5.21 06:05

Alergie na kureci maso nebo abkm u kojence?

Holky. Je možné, aby měl plně kojeny syn alergii na kureci maso a projevilo se to krvi ve stolici? Je tomu cca 14 dní, kdy se mu poprvé ve stolici objevila nitka, dvě krve. Vzpomínám si, že jsem den před tím měla kuře na paprice. Vysadila jsem tedy mléčné výrobky. Na týden. Vím, krátká doba, ale za tu krátkou dobu každý den stolice s občasnou příměsí nitek krve a začala být poměrně řídká. No, přišlo mi, že není mé mlíčko dost výživné a tak jsem zkusila nasadit jogurty atd zpět. Světě div se, po dvou dnech stolice zase jako michana vajíčka bez krve. Takto to vydrželo tři dny. Včera jsem se večer úplně zhrozila, když jsem otevřela plenu. Malý měl tak abych nekecala cca 5-10nitrk krve, jasně červené barvy. Den před tím jsem měla kureci maso. Může ti kit souvislost? Poslední dva dny nechce přes den vůbec spinkat, ani v kočáru. Hrozný řev.. :( ještě mě napadlo, zda to nemůže mít po babycalmu nebo banaench?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30.5.21 06:39

A je na povrchu nebo smíchaná se stolicí? Pamatuji si, že mi dr. říkala, že smíchaná krev s hovínkem znamená, že ta krev pochází ze střeva. Pokud je na povrchu, tak se tam dostala až při vypuzování (takže nějaké poranění, zlatá žíla atd.)

Tohle řeš s pediatrem. Syn měl taky problémy, ale bylo to tvrdým bobkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19725
30.5.21 06:44

Muze mit alergii na vejce a pak vadi i kureci maso.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.21 07:17

@Kazimíra Olejovka ty jo, vůbec si teď nevyvavuji, jamesrli byla snichana nebo ne. Zkusím mrknout, až něco vytvoři. Pediatricce jsem volala. Řeka, že to může být normální a dal nic. Na kontrolu jdeme příští týden, tak uvidím, co nám řekne.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.21 07:17

@Cuddy Když já v poslední době vajíčka neměla. Leda v nějakém výrobku.

• Citovat
  • Nahlásit
1708
30.5.21 08:42

Vyrazovat mliko na týden je absolutně k pničemu. Chce to aspoň měsíc. Klidne mohlo zlepšení nastat po tom týdnu, ale když jsi mělo zaradila zpět, přišlo zase zhoršení. Vyrad ho znovu a fakt aspoň na ten měsíc. A striktně, mliko je ve spoustě věcí, kde bys ho vůbec nečekala. Pokud nastane postupně zlepšení, je jasno. Můžeš ještě po úplném zlepšení zkusit zas mleko zařadit a uvidíš reakci. Pak zase hned vysadit. Říká se tomu eliminacne expoziční test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.21 15:55

Vyřadila bych mléčné výrobky, kuřecí maso a pro jistotu i vejce aspoň na 14 dní. Přibližně takhle dlouho to trvá, než se střeva pročistí a dieta se projeví. U obou mých dětí dieta vždy zafungovala cca 10. den, takže to může být i dřív než po 14 dnech.
Pokud se s dietou projeví zlepšení, tak v dietě vytrvej aspoň 6 týdnů a pak zkus zařadit znova postupně mléčné výrobky, po týdnu třeba to kuřecí maso (pokud mléčné výrobky budou ok) a po dalším týdnu vejce (pokud bude i kuřecí maso ok).
A že nemáš výživné mléko, když nejíš mléčné výrobky, to je nesmysl.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat