Reklama

Alergie na laktózu u kojence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petra Vlckova
Nováček 4 příspěvky 26.07.18 11:58
Alergie na laktozu u kojence

Chtela bych se zeptat mame 4 mesicni holcicku od narozeni neni kojena ( mela jsem vazne komplikace po porodu) mala krasne jedla 2,5 mesice pila mlicko krasne pak zvrat dostala prujem Dr udekala vyter ten negativni prujem po 3 dnech presel ale od te doby nam nechce pit opet u Dr. tam nam rekla at nakoupime mlicka a zkousim co ji bude chutnat zas bez uspechu plakala vzpirala se vypila cca za 1h 50ml ale pomalu z donucenim :zed: pak sme sli k jine Dr ( nase mela dovolenou a zastupovala ji jina) ta hned nasadila mliko nutrilon alergy care a mala mlicko pila zacla konecne pribirat predtim sla s vahou dolu. Dr nam rekla ze az se vrati nase Dr ze nas posle na gastro ze by si vsadila ze ma alergii na laktozu ted opet u nasi dr velky problem odmita nas nekam poslat stim at stridam ob krmeni nutrilon alergy care s nutrilonem Ha. Prijde mi to divny kdyz mala mliko pije proc nas neposle na vysetreni gastro? Proc stridat mlika? Mate zkusenost?
Dekuji za rady. Mala kdyz se narodila tak mela 3,5kg

Reklama

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 12317 příspěvků 26.07.18 12:21

To je spis alergie na !lecnou bilkovinu,ne? Pokud by vas vase detska neposlala na vysetreni,hledala bych si jinou doktorku. I kdyz odbery na alergii muze vzit i detska.

Ou
Závislačka 4987 příspěvků 26.07.18 12:25

Změňte pediatra.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15245 příspěvků 26.07.18 12:28

Problém u takto malých dětí je, že odběry vychází negativní, i když dítě alergii ma. Možná vám to nechce předepisovat, AC je totiž do určitého věku na lékařský předpis.

TopSecret
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 26.07.18 12:54
@Petra Vlckova píše:
Chtela bych se zeptat mame 4 mesicni holcicku od narozeni neni kojena ( mela jsem vazne komplikace po porodu) mala krasne jedla 2,5 mesice pila mlicko krasne pak zvrat dostala prujem Dr udekala vyter ten negativni prujem po 3 dnech presel ale od te doby nam nechce pit opet u Dr. tam nam rekla at nakoupime mlicka a zkousim co ji bude chutnat zas bez uspechu plakala vzpirala se vypila cca za 1h 50ml ale pomalu z donucenim :zed: pak sme sli k jine Dr ( nase mela dovolenou a zastupovala ji jina) ta hned nasadila mliko nutrilon alergy care a mala mlicko pila zacla konecne pribirat predtim sla s vahou dolu. Dr nam rekla ze az se vrati nase Dr ze nas posle na gastro ze by si vsadila ze ma alergii na laktozu ted opet u nasi dr velky problem odmita nas nekam poslat stim at stridam ob krmeni nutrilon alergy care s nutrilonem Ha. Prijde mi to divny kdyz mala mliko pije proc nas neposle na vysetreni gastro? Proc stridat mlika? Mate zkusenost?
Dekuji za rady. Mala kdyz se narodila tak mela 3,5kg

Presla bych k ty, co zastupovala vasi doktorku :nevim:
Jinak stridat mlika je blbost.

Petra Vlckova
Nováček 4 příspěvky 26.07.18 13:09

No na lekarsky predpis je i stim mela ma Dr problem nechtela ho predepsat pritom dr co zastupovala stim nemela zadny problem ted ma dovolenou a ma mi predepsala jen 3 baleni a to sem ji musela uprosit aspon na ty 3 jenze bohuzel stim nevystacim 14dni nez se vrati z dovoleny co zastupovala. Uz sme stoho byli zoufaly a ted kdyz konecne mala mi mlicko pije tak nam ho nepredepise :nevim:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15245 příspěvků 26.07.18 13:12

@Petra Vlckova tak ho kup, jaké pak zoufalství.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15245 příspěvků 26.07.18 13:14

@Petra Vlckova ony budou jistě nějaké podmínky, kdy ho může předepisovat. Jinak by to chtělo spoustu matek drzgresli.

Petra Vlckova
Nováček 4 příspěvky 26.07.18 13:18

To mlicko se da tedy koupit i samovolne v lekarne? No pediatra urcite zmenime tato dr na malou ani nekoukne nezkouma co umi nic prijde mi to divny ja sem prvorodicka tak moc zkusenost nemam.

Petra Vlckova
Nováček 4 příspěvky 26.07.18 13:23
@Cuddy píše:
@Petra Vlckova ony budou jistě nějaké podmínky, kdy ho může předepisovat. Jinak by to chtělo spoustu matek drzgresli.

pry do 1 roka zivota se muze to mlicko psat na predpis a je pry jedno kolik ale musi mit pojistovna potvrzenou tu alergii z gastra aby to hradila pojistovna.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15245 příspěvků 26.07.18 17:44

@Petra Vlckova si to zadej do googlu a uvidis

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama