Alergie na lék braný šest let?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

monulina1
Povídálka 25 příspěvků 12.03.18 13:18
Alergie na lék braný roky

Dobrý den, nevíte jest-li je možné mít alergickou reakci na lék, který beru šest let? Začalo se mi po něm špatně dýchat. Děkuji

Reklama

Reakce:

Anonymní  12.03.18 13:26
@monulina1 píše:
Dobrý den, nevíte jest-li je možné mít alergickou reakci na lék, který beru šest let? Začalo se mi po něm špatně dýchat. Děkuji

Spíš bych tipla nějakou kombinaci. Přímo na ten lék ne.

monulina1
Povídálka 25 příspěvků 12.03.18 13:34

Beru jen tento lék nic víc. Ale pokaždé je to stejné a trvá to už týden. Taky mi příjde zvláštní.

jankajj
Závislačka 2512 příspěvků 12.03.18 13:36

Je to možné. I potravinové alergie vznikají postupně.

Co je to za lék?

Heivka
Závislačka 2874 příspěvků 12.03.18 13:41

Alergie se může objevit i po letech, já třeba nebyla alergická na avokádo, teď už dva roky jsem, le zase mě přešla alergie na papriku. Jinak doporučuji zajít za lékařem, zhoršené dýchání může být začátek, pokud je to opravdu alergie tak v krajním případě opakované vystavení alergenu může vést časem k těžším projevům alergie i k anafylaktickému šoku - zažila jsem a tedy nic moc.

monulina1
Povídálka 25 příspěvků 12.03.18 13:47

Jsou to antidepresiva, ale do teď jsem s nimi neměla problém. Bolí mi i v krku navíc mám i chronickou zadní rýmu, Ale do hodiny se to zlepší vždycky.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Neupravená Hanka a příjezd sanitky! Krampol podruhé slavil narozeniny

V řadě druhou oslavu svých osmdesátých narozenin uspořádal v úterý večer... číst dále >

Dítě přejel vláček na rodinném festivalu. Přes snahy záchranářů nehodu nepřežilo

Pětiletého chlapce přejel vláček, který vozí děti. Ačkoliv se ho záchranáři... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak tělo varuje před rakovinou? Krvácením, závratí i chronickým kašlem

Tělo nám vysílá spoustu varovných signálů. Většinou poukazují jen na drobné... číst dále >

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Reklama