Alergie na mléko nebo něco jiného?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 20:29
Alergie na mléko nebo něco jiného?

Ahoj holky, hledám maminky, které měly podobný problém… Mám holčičku (4.měsíce). Asi ve 3 měsicich jsem se ji poprvé snažila dokrmit UM - Sunar komplex a po vypiti se ji udelali po cele hlavicce a pozdeji i celem tele silene cervene fleky… leteli jsme k doktorovy a ruznyma lekama teda problem zahnali… po par tydnech jsme vyzkouseli Nutrilon HA a ten byl teda v poradku… Včera jsem ji poprve zkusila dát kašičku obyčejnou mléčnou takovou tu první od Hippu pro kojence a reakce stejná - teda menší protoze uz jsem byla poucena a dala jen dve lzicky a cekala jsem co se bude dít… Myslíte, ze je to alergie na tu bilkovinu kravskeho mleka?? Já kojím a mléčné výrobky jím normálně a žádné problémy nejsou.. vsude písou ze se to projevuje krví ve stolici atd.. ale nic takove se neobjevuje - pouze velke cervene fleky… Na jakou jinou slozku muze byt alergicka?? Uz se ji bojim neco dat, furt ji tak trápím :(

Reakce:
Martina712
Kecalka 238 příspěvků 2 inzeráty 22.04.19 20:37

Abkm to nebude, kdyz nereaguje na tvoje mliko ani na nutrilon HA. Zkusila bych prozkoumat slozeni kase a mlika po kterym se osypala, co maji spolecneho.. muze to byt treba nejaky olej..

Janiiine
Povídálka 29 příspěvků 22.04.19 20:43
:nevim: :nevim: :nevim:
LeKi
Stálice 78 příspěvků 22.04.19 20:54

Ja bych tipovala spis nejakou slozku toho mleka. Jakoukoli. Nas malej treba byl alergickej na ryzi (ta je udajne hypoalergeni a alergie na ni se u nas nevyskytuje-takze dost trvalo, nez jsem na to dosla), ktera ve forme moucky se pridava skoro do vseho (vcetne ovocnych presnidavek). Tez mu to delalo fleky vsude (na hlavicce i obliceji mu z toho zustali i stroupky, podobny jak seborea (nebo jak se to jmenuje) nastesti to ale casem slezlo. Pozitivni je, ze nam doktorka rikala, ze podobny alergie sami casem zmizi, az organismus trochu dospeje. Mela pravdu. V roce jsem zkusila znovu a uz mu to neudelalo nic.

Váš příspěvek
Reklama