Alergie na našeho pejska

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
534
10.4.21 00:30

Alergie na našeho pejska

Ahoj všem, máme jorkšírka, je to náš miláček. Bohužel se u mě začala projevovat alergie, hlavně otoky očí, svědění očí a pálení. Beru Zodac, pomáhá částečně. Zvažuji čističku vzduchu, kdybych věděla, že opravdu pomůže, už jsem ji koupila. poradíte někdo, co vám pomohlo. Děkuji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Aquarius79
10.4.21 00:47

Zodac bych vysadil, je to pěkné svinstvo. Tedy na mne tak působil. Mám tu Berňačku, a nejvíce mi zabírá velmi časté mytí rukou antibakteriálním mýdlem. Občas i obličej. Pochopitelně záleží na tom, jak moc silná ta alergie je.

• Citovat
  • Nahlásit
1928
10.4.21 06:58

Ja si na všechny zvířata časem zvykla a funguju bez léků, občas si zobnu aerius, ale to spíš kvuli jiným alergiim…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
10.4.21 11:06

Ahojky. Máte doma koberce, nebo podlahu? V koberci se alergeny bohužel víc drží.

Základ je často vysávat, klidně 2× denně, za tímto účelem doporučuji robovysavač, ať se neuvysáváš.

Manžel nebo děti by mohli dostat za úkol psa pravidelně vyčesat.

Čističku vzduchu mám a doporučuji. 👍 U každé čističky je vždy napsaný výkon (tato je cca na místnost 25 m čtverečních, tato na 60) a vždycky ber výkonnější, než je psáno. Pokud máte větší rozlohu bytu nebo domu, vezmi spíš dvě malé, kvůli cirkulaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
534
10.4.21 17:42

Děkuji za příspěvky, napíše ještě někdo? Případně co vám pomohlo na oční problémy? ( kapky, mast) děkuji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
534
10.4.21 17:42
@Awika píše:
Ahojky. Máte doma koberce, nebo podlahu? V koberci se alergeny bohužel víc drží.

Základ je často vysávat, klidně 2× denně, za tímto účelem doporučuji robovysavač, ať se neuvysáváš.

Manžel nebo děti by mohli dostat za úkol psa pravidelně vyčesat.

Čističku vzduchu mám a doporučuji. 👍 U každé čističky je vždy napsaný výkon (tato je cca na místnost 25 m čtverečních, tato na 60) a vždycky ber výkonnější, než je psáno. Pokud máte větší rozlohu bytu nebo domu, vezmi spíš dvě malé, kvůli cirkulaci.

Jakou čističku čističku máte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
12.4.21 13:24
@rsisa píše:
Jakou čističku čističku máte?

Ionic Care Triton X6

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit