Alergie na nausnice?Zlato,stribro,chir.ocel...

Anonymní
11.9.20 21:43

Alergie na nausnice?Zlato,stribro,chir.ocel...

Prosim anonym, anebo smazat.

Dcera ma uz asi 5let problemy s nausnicema.
Zkouseli jsme bile zlato, zlute, stribro,chir.ocel,bizuterie…

Po nekolika hodinach ma zapalenou dirku.
Hrozne chce nausnice nosit, ted vymysli, ze by chtela jeste jednu nastrelit.. :think:
Mate nekdo zkusenost? Kdyby mela alergii, tak snad nema na vsechny tyto kovy…
Dekuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4746
11.9.20 21:46

Může mit klidně na všechny kovy. Neteř má to stejne. Zkuste šperky z bioplastu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5770
11.9.20 21:49
@Anonymní píše:
Prosim anonym, anebo smazat.

Dcera ma uz asi 5let problemy s nausnicema.
Zkouseli jsme bile zlato, zlute, stribro,chir.ocel,bizuterie…

Po nekolika hodinach ma zapalenou dirku.
Hrozne chce nausnice nosit, ted vymysli, ze by chtela jeste jednu nastrelit.. :think:
Mate nekdo zkusenost? Kdyby mela alergii, tak snad nema na vsechny tyto kovy…
Dekuji.

Já nesnesu žádné naušnice. Takže je nenosím, jako holka jsem se s tím natrápila.
Naušnice jsou takovou českou doménou, v zahraničí si nepamatuju, že by malé holky měly píchnuté uši.
Nechej jí to zahojit a kup jí jen něco na styl klipsů… :mavam: Bude se trápit, cokoli jsem dala do dírky, tak mi to začalo hnisat.
Edit natrápila tím, že jsem zkoušela všechno možné a nakonec zjistila, že je mi nejlíp bez nich…

Příspěvek upraven 11.09.20 v 21:52

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19827
11.9.20 21:52

Já snesu jedny jediný naušnice nic jiného okamžitě mi oteče ucho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.20 21:52

Jinde na tele s tim problem nema

• Citovat
  • Nahlásit
5770
11.9.20 21:58
@Anonymní píše:

Jinde na těle nemá propíchnutou dírku, ale nosí to na kůži, která dýchá, u té naušnice to v té dírce je " utěsněné " a prostě jí to nedělá dobře..
Sice se chce parádit, ale zvykne si… je to příjemnější se jich vzdát, než mít pořád bolavé uši…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1795
11.9.20 22:02
@Anonymní píše:

Tak to je, ale zvláštní, že jí dělají problém jen ty uši :think: má propíchnutý ještě třeba pupík a ten je v pohodě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2842
11.9.20 22:31

Co zkusit titanové? Titan by neměl dělat alergii. Mě také vadí kovy, v uších mám chirurgickou ocel, ta mi nevadí. Prstýnek mám titanový a taky v pohodě. Dceři zhnisaly uši po bílém zlatu, teď má ocel a ta jí nevadí. Co jsem hledala, tak pro alergiky se hodně doporučuje ten titan.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3240
11.9.20 22:33

Jj, téma i pro nás..
já do ucha třeba snesu bižu jen pár hodin, pak mne pálí, bolí, nedám to..
snáším dobře rhodiované stříbro, zlato i chir.ocel
jedna dcerka totéž co já
druhá (dvojče) nesnese NIC, po pár dnech přijde, že ji to pálí, svědí, už v tom uchu snad měla všechny kovy (asi nejdýl OK žluté zlato, zkusím dál..)
fakt jsou lidi, kteří kovy nesnesou… a bižu fakt nedávám už ani já.. a to jsem to x let nosila.. ještě zkuste platinu..třeba jen pidi-pecičky, ale nic víc čistého už snad nejde..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3124
11.9.20 22:37

Mám to stejně a zjistila jsem, že v uších můžu mít jen lékařský plast nebo platinu. Po všem ostatním mi uši hned začnou hnisat. Plastové kupuji na https://www.harrmed.cz a platinové mám od Rýdla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2544
11.9.20 22:56

Mám to stejně, dlouhodobě nesnesu nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.20 04:07

Chtela jsem ji objednat platinove, ale nasli se mi pouze s cenou kolem 20 000Kc, to je nad muj limit :mrgreen: :jazyk: :jazyk: :mrgreen: :jazyk:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.20 06:22

Znám. Náušnice mi nedělaly problém jen do doby, kdy jsem sundal ty, které jsem měla v uších od nastřelení a nosila je nonstop. Zkoušeli jsme vše, bílé zlato, chirurgickou ocel, nevím co všechno. Prostě jsem si musela zvyknout. Pokud tak moc chce nosit, zkuste třeba ty klipsy, sice to trochu tlačí, ale asi si zvykne…

• Citovat
  • Nahlásit
3124
12.9.20 08:13
@Anonymní píše:
Chtela jsem ji objednat platinove, ale nasli se mi pouze s cenou kolem 20 000Kc, to je nad muj limit :mrgreen: :jazyk: :jazyk: :mrgreen: :jazyk:

Zkuste toho Rydla. Já mam platinova srdíčka s diamantem a staly 10 000. Můžete si vybrat neco co tam maji a upravit to nebo jim dat vlastní navrh ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28582
12.9.20 08:19
@Anonymní píše:
Chtela jsem ji objednat platinove, ale nasli se mi pouze s cenou kolem 20 000Kc, to je nad muj limit :mrgreen: :jazyk: :jazyk: :mrgreen: :jazyk:

Tu platinu bych nekupovala, někomu může vadit i to…

Napadlo mě, jaké měla zapínání?

Někdo u žádného kovu nesnese šroubky, puzety, vadí mu ten tlak na ucho a může mít bez problémů kroužky, háčky atd.

A kdo je citlivější, tak je dobré to sundávat na spaní, tělo si odpočine, třeba já bych v tom nemohla spát, už jen ten pocit je takový svazující, jinak mi nevadí stříbro a ocel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama