Alergie na pyly, roztoče a zvířata

Skupina pro všechny, které trápí různé typy alergií. Podělte se o zkušenosti s alergiemi, o tipy a triky, jak na ně vyzrát.

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Blaninek
Povídálka 12 příspěvků 1 inzerát 24.04.18 14:31
Alergie na pyly, roztoče a zvířata

Do těla se dostávají vdechnutím. Jedná se o alergie na pyly trav, bylin a stromů, roztoče, zvířecí alergeny nebo plísně.
Trpíte pylovou alergií? Podělte se o své zkušenosti s ostatními.


Reklama

Reakce:
 
Královská dcera
Povídálka 15 příspěvků 21 inzerátů 04.05.18 13:00

@Blaninek Kdysi dáávno jsem měla sennou rýmu a alergie na pyl. Samozřejmě žádné léky nepomáhaly, jen trošku tlumily příznaky. Ale vlastně nikdy se zdravotnictví nezaměřovalo na příčiny problémů (TO není ekonomicky výhodné, z pacientů by se stávali zdraví lidé, kteří lékařskou péči a „léky“ nepotřebují).
Teď, 25 let po uzdravení bez zásluhy lékařské vědy, se mi dostaly do rukou super knížky, které pojednávají o hlubších příčinách různých problémů.
„Když vaše tělo čelí svým vlastním toxickým myšlenkám a emocím, ztrácí schopnost rozeznat svého skutečného nepřítele. Začne napadat zdravé buňky a tkáně. Pokud se tak stane, ztrácí schopnost bojovat proti vetřelcům.
Citát z knihy KDO MI VYPNUL MOZEK: "Je prokázáno, že váš imunitní systém je z neurologického hlediska citlivý na vaše procesy myšlení… Zášť, hořkost, nedostatek odpuštění a nenávist vůči sobě samému jsou jen pouhými příklady ze všech toxických myšlenek a emocí, které mohou snadno vyvolat poruchy imunitního systému. Náhlý výbuch stresu snižuje imunitu (jeden ze způsobů, jak „chytit rýmu“). Nicméně ještě hrozivější je vliv malého množství každodenního stresu. To mate váš imunitní systém a účinně uvádí do pohybu autoimunitní reakce, které způsobí, že se vaše tělo takřka obrátí samo proti sobě.“
I druhá kniha dokazuje příčinnou souvislost mezi životním stylem, postoji, způsobem myšlení,.. - a zdravotními problémy jako důsledky. Mnohé bolesti, civilizační nemoci, stav imunitního systému,… můžete regulovat odhalením souvislostí a detoxikací mozku bez „nutnosti“ užívat syntetické „léky“ na pouhé tlumení symptomů.

 Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině

Reklama

Přidat nové téma

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny


Reklama