Alergie na pyly u dětí - akupunktura/vakcíny - zkušenosti

54
29.5.18 19:09

Alergie na pyly u deti - akupunktura/vakciny - zkusenosti

Ahoj, rada bych Vas poprosila o Vase zkusenosti s lecbou alergii u deti. Syn (5let) ma potvrzenou alergii na traviny + nejake stromy. Trapi ho senna ryma, svedeni oci (opravdu hodne), kychani i kasel. Momentalne bere 1× denne aerius a kapky do oci.

Premyslim, jak ho tech neprijemnych projevu zbavit. Doktorka mluvila o nejakych vakcinach v kapkach, zaroven si pamatuji, ze spoluzakovi kdysi velmi pomohla akupunktura.

Obecne jsem typ, co nasleduje rady lekare a s alternativnimi zposoby lecby nemam zadnou zkusenost. Chtela bych ale zvazit vsechny moznosti. Budu vdecna za jakekoli rady/zkusenosti.

Diky moc☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14254
29.5.18 19:34

@Rubia1315 dcera měla vakcínu na míru na pyly travin a stromů. Brala to několik let, jmenuje se to Staloral a kapalo se to pravidelně pod jazyk. Dělá se to na míru podle konkrétních problémů. Musím říct, že jí to na sennou rýmu i záněty v očích hodně pomohlo. Současně jsme to kombinovali s dvěma pobyty za léto u moře. To mělo také dost podstatný vliv. Ona tedy trpěla na ekzémy, které byly právě projevem těchto pylových alergií. A bacha, pylové alergie jsou křížově propojené na potravinové. Například bříza je křížová na jablka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
29.5.18 19:48

@nozu dekuji moc za zkusenost. Ja jsem sama alergik, takze znam jak priznaky, tak propojeni s potravinami. Prace proto vim, jak neprijemne to pro maleho musi byt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14428
29.5.18 20:01

Na vakcíny rozhodně choďte - jestli se nepletu, tak už to snad je a nebo brzo bude i v lékové formě.

Neléčená alergie se snadno překlopí v astma a nebo se mohou přidat další autoimunitní poruchy.

Pokud k tomu chcete nějakou podpůrnou léčbu, tak klidně zkuste tu akupunkturu, nebo cokoliv - ale jen jako doplněk.

Léčitelé nejsou alternativa účinné medicíny. Mohou být slušný doplněk a pomoci léčbě. Ale pokud je něco založené na důkazech a to druhé na placebo efektu, tak bych se toho funkčního skuteně nezbavovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
29.5.18 20:04

Ahojky, chodím pátým rokem na homeopatické injekce do Plzně Biomed Dr. Pelčik. Na netu jsou sobotní letní termíny. I při kojeni, v tehu. Vydrží to tak 3-4 týdny bez potíží. A to jsem byla ukýchana každé léto, tohle hodně zabírá, jdu třeba 2×-3× za léto a úplně klid. Vím, že to není postupná léčba, ale pokud se trapite, zabírá to hned. Neberu k tomu žádná antihistaminika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1794
30.5.18 09:20

Moje máma pracuje jako sestra u alternativního Mudr a všechny druhy alergií tam řeší přes bicom. I u hodně malých dětí. Funguje to prý nádherně. Přesně nevím kolik je potřeba těch sezení, jestli 1 nebo 2, asi taky podle člověka. Už se těším až budu mít po porodu a půjdu si tam pořešit svoje alergie na pyly a ořechy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
4.6.18 06:36

Diky moc za vase zkusenosti☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
8.6.18 22:46

@Rubia1315
Ahoj alergii se zbavíte pouze pokud je posílena imunita, a vyčištěné tělo. Vím o čem mluvím, bratr měl silné alergie na ořechy a ryby a postupně se to stupňovalo, nehledě když posekaly trávu. A když jsem přišla že vím co mu pomůže, prva nevěřil ale zkusil to, dostal to ode mne darkem a za tři měsíce se zbavil poloviny alergii a pracujeme na tom dále.
Moje otázka proč narůstá tolik civilizačních nemoci, to protože je špatná imunita, a bohužel farmaceutický průmysl se obohacuje na nemocných lidech, lékaři neumí vyléčit ale pouze potlačit problém.
Pokud budeš chtít více info, napiš mi zp a už bude jen čistě na tobě, jestli se rozhodneš jít čistě přírodní cestou. Nejedna se o homeopatii ani čínskou medicínu.
Mně to také pomohlo hodně od zdravotních problému a léky už nevím co je ;)
Mam dvě děti a ty jsou zdravé. Je lepší i preventovat než do sebe cpát cely život chemii!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.4.19 20:59

@Danikk ahoj, můžu poprosit o info? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie