Alergie na sebe v druhém těhotenství.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 18:13
Alergie na sebe v druhém těhotenství.

Ahoj,
Jak tak posledni dny trpim, jsem si rekla, ze treba jste si taky nektera necim podobnym prosla a zkusim zjistit, zda se to zmeni.
Jsme manzele pres deset let, mame jedno 9lete dite a ted po dlouhych utrapach a IVF cekam druhe. Od okamziku, kdy mi embryo zavedli se manzel chova chladne. Ano prvne jsem to pricitala nulovemu sexu, ktery mi doktori nedoporucovali uz mesic predtim behem stimulace, pak prvnich 6 tydnu po zavedeni a nakonec to bylo 3 mesice v souctu, protoze jsem krvacela po nem. Ted uz mam spis pocit, ze ma manzel na me alergii a cokoliv s tehotenstvim ho nezajima. Dava najevo, ze u toho nebyl a vlastne jediny, o co se stara je, aby to moc nestalo.
Bohuzel tohle tehotenstvi, asi i kvuli brani hormonu, tezko snasim, desne mi delaji spatne pachy, furt zvracim a jsem i hodne unavena. Doma vsechno zvladam, ale potrebuju vic odpocivat. Kazdopadne problem nastava kazdou chvili, ldyz po nem neco chci - je unavenej z prace, utahanej po akci s kamarady, s malym byl na projizdce na hriste na kole apod. Furt neco, ale protoze ja se nezvladnu premoct a na chate u sucheho zachodu zvracim po kazdem pouziti a rozhodla jsem se jet domu, je vsechno spatne. Jsem sobecka, pokrytecka a zla zenska, ktera nebere na nic ohledy. Syn souhlasil, ze pojede se mnou a udelame si vylety z domu po okoli, protoze s manzelem to ma na chate stejny rad - snidane obed nekde v restauraci - hranolky, pak jriste u hospody a vecer s kamarady na chate s vinem nebo pivem. Par dni jsem to tu zvladla, ale abych cele dny trpela na nevolnost a strachu ze zachodu, aby si on uzil dovolenou s kamarady a my cekali az se dopoledne vyspi se mi nechce.

Nemuzu rict, ze by se jinak vhoval spatne, malemu se venuje, i ja vim, ze me ma rad, ale muze tohle byt jeho revolta, protoze druhe dite muselo jit pres IVF a on se s tim plne nesrovnal a potrebuje si ted dokazovat muzstvi?

Reakce:
Agáta 84
Kecalka 492 příspěvků 11.08.19 18:30

Je zvláštní, jak to někteří chlapi vnímají tak, že dítě z IVF jakoby nebylo jeho. Možná utrpělo ego tím, že nedokázal zplodit sám.
Náš kamarád má problém už s tím, že by na IVF měli jít, když se druhé nedaří. Zoufale po miminku touží, ale nic s ním nehne pro to něco udělat :?
Mám štěstí, že u nás to byl vlastně partner, kdo to navrhl.Na mimi se moc těší a rozhodně ho ani nedapadlo tajit, že nebylo počato přirozeně :D
Jinak s tím suchým wc ti musím dát za pravdu, taky bych to nezvládla. Nikdy jsem nebyla nějaká citlivka a teď mě to kope už když sbírám psí hovna po zahradě :poblion:

Uživatel je onlineKačus82
Kelišová 7027 příspěvků 11.08.19 18:31

Asi je toho na vas oba proste moc. Je mi to lito. Hele, jsem ted po druhe tehotna, ted se mi teprve trochu ulevilo, ale byla jsem totalne nemozna, bylo mi hrozne zle a jeste hematom. Kdyby babicka nevzala syna 2× pryc, tak on sedi se mnou doma jak pecka, pralticky hladovy… Ted se proste starej o sebe, kluk to s tatkou v hospode da. Dite jste chteli oba, tehotna jsi ty. Jeste teda za me- prijde mi, ze to hur snasim ted po tech 8 letech, treba si vas tata uvedomil, ze opet konec pohody, vzpomnel si na prvni mimino (coz mezitim zapomnel). Nevim, co poradit, drzte se, urcite se ti brzy podstatne ulevi :hug:

S.Berankinová
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 11.08.19 20:27

Mě to přijde, že se nedokáže srovnat s tím, že nešlo počít přirozeně. Někteří chlapi jsou takoví. Toho mého by to asi taky sebralo. Nám šly obě děti na první šťouch a nejdřív kluk a teď čekáme holku. No a ten můj „samec“ doma chodí a brousí nosem o strop, jakej je pořádnej chlap, protože jen takovej pořádnej chlap dokáže zplodit děti hned a ještě ke všemu páreček :roll: nechápu, kde to vzal. Myslím, že kdyby nám to nešlo, tak on by to vůbec neunesl. Ale já to říkám pořád, že rozmnožování je hlavní pud všeho života. My lidi jsme si z toho udělali jen větší zábavu, ale ten základ v těch chlapech dřímá pořád. Takže tvůj muž je vlastně jen nejistej, pochybuje o sobě, dává si to za vinu. Proto se chová jako trotl.

sediza
Závislačka 2730 příspěvků 11.08.19 21:14

Podle me tezce nese, ze jste momentalne méně schopná a neni s Vámi zábava. Dokud ženská funguje, je sex, stará se o domacnost a děti, tak je to v pohode. Stačí dlouhodobější nemoc, nebo to, co potkalo Vás a slabší jedinci to nedavají..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 19:18

Dekuji, myslím, ze to odpovida tezkemu vstřebávání situace. Snad se to brzo srovna a bude zase pohoda.

Váš příspěvek
Reklama