Alergie na sex

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
31.12.21 17:36

Alergie na sex

Ahoj holky:)

Dávám zde otázku anonymně, protože je to dost citlivý, ale už nevím kudy kam:)
Každopádně jsem s novým přítelem asi 8 měsíců a popravdě je to nejkrásnější vztah, jaký jsem kdy zažila. Ale nikdy jsem nezažila, že by na mě mohl mít přítel třeba alergii, nebo nevím jak to nazvat. Prostě vždy po sexu mu předkožka zarudne a pálí, bolí a svědí ho to.. já se s ničím takovým nikdy nesetkala a nevím jak reagovat, když já žádnou obtíž nemám, jako prvni 3 měs jsem s tím též měla problém, ale myslim že to byla otazka zvyknutí si mého těla. Nebo může si takto zvykat i on? A netrvá to nějak dlouho? Popřípadě u jakého doktora tohle řešit? Moc díky.. :dance: krásný nový rok všem :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
380
31.12.21 17:45

Třeba je to tím, že nejsi dostatečně “vzrusena” anebo holt to dře - co lubrikant?

Anebo nějaká infekce, o které nemáte mínění:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.21 17:51

@Noelia_Z Samozdrejme že i to nas napadlo, takže ho používáme a jeste s oblibou, navic vzrušení jsem jen co na mě sáhne, takže tím to neni

• Citovat
  • Nahlásit
3415
31.12.21 17:58

Tak ať si zajde pritel na urologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1684
31.12.21 17:59

A když máte kondom, tak to má taky? Taky ty lubrikanty mohou alergie spíš posilovat. A jinak je celkem běžné, že každý máme tu mikroflóru jinou - a co je u tebe bez problémů, může být pro něj závažná nemoc (třeba chlamydie i jiné věci se u každého projevují jinak, někdo je bez problémů, jiný s tím samým nálezem v kopru). Takže bych i doporučila jít na komplet testy a zkusit zjistit i tohle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.21 18:01

Když máme kondom, tak se to projeví na kulkách🙄 přítel i já jsme z toho docela špatný jelikož jsme ani jeden tohle nezazily..

• Citovat
  • Nahlásit
1346
31.12.21 18:38

A k doktorovi se už nechodí? Jsem něco zaspala? 8 měsíců mít rudého ptáka po sexu, to musí být teda libovka :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10768
31.12.21 18:43

Nema nejaky zanet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.21 18:47

@Malineka já to třeba do včerejška nevěděla.. navic nespime spolu každý den, a do druhýho dne mu to zmizi.. a nesetkala jsem se stim tak nemusite byt hned tak ostrá :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
3417
31.12.21 19:37

Hele, asi bych se fakt radši zeptala doktora. Můžeš třeba ty prvně u gynekologa a pak určitě se bude muset ukázat někde i on. Jak psala @Martina84 asi na urologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1938
31.12.21 19:52

Může jít o to, že si vaše Ph spolu prostě nerozumí. U jednoho z bývalých partnerů se mi taky stávalo, že jsem na něj reagovala podobně. S kondomem to bylo dobré, ale jít bez znamenalo uškrábat se.

Ať to přítel řeší u lékaře. Ale pokud to opravdu je tím Ph, tak nevím, jak to vyřešit, aby netrpěl ani na těch varlatech… My jsme se nakonec rozešli, takže jsme dlouhodobější plán (abychom nemuseli furt používat kondom) neřešili…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Floralys
31.12.21 22:24

To bývá dost často, že si pH partnerů tak nějak nerozumí. Zvlášť v dnešní době. Většinou to končí tím, že pH, jehož je byt vlastní, to druhé pH vykope. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
598
31.12.21 22:30

Zkusila bych ho prelecit na kvasinku, 7dni patlat clotrimazolem na zkoušku mu nemůže
ublížit ;) predkozka byva u kvasinky velmi citliva a vysusena a pri sexu se o to víc odira…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
379
1.1.22 01:12
@Layana píše:
Zkusila bych ho prelecit na kvasinku, 7dni patlat clotrimazolem na zkoušku mu nemůže
ublížit ;) predkozka byva u kvasinky velmi citliva a vysusena a pri sexu se o to víc odira…

Souhlas!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat