Alergie na slunce u 3,5 letého syna?

10.4.17 15:06

Alergie na slunce u 3,5 letého syna?

Ahoj holky,
Chtěla jsem se zeptat, zda by tato vyrážka mohla být alergie na slunce. Syna to nesvedi. A žádné potraviny po kterých by se mohl osypat neměl. Moc děkuji za odpověď :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

3211
10.4.17 15:19

Ja mam alergii na slunicko - mista kam svitilo slunicko je cervena vyrazka - krupicka. Svedi. Pod oblecenim to nemam. Takze tezko rict. Kazdymuze mit alergii jinou. Ale pokud by to mel muj syn, slunicko bych si urcite netipla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
586
10.4.17 15:21

@Klarinka2007 tohle na alerigii na slunce nevypada dcera ji mela loni u more a mamka ji ma kazdy rok a vypada to teda uplne jinak 8o tohle bych šla ukázat k dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.17 15:34

Právě že jsme včera byli na procházce a malej se napil pomerančové limonády (tak jsem myslela že to bude z toho), ráno jsme zašli k doktorce, ale po podání fenistil kapek než jsme došli k Mudr, tak pupínky zmizely, zůstal jen jedinej. No a teď odpo jsme byli asi dvě hodiny venku, a asi po půl hodině co jsme byli doma tak se to zase ukázalo. A po umytí ledovou vodou to skoro zmizelo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
10.4.17 16:13

@Klarinka2007 Já jsem na slunce docela citlivá, ale za sebe musím říct, že ta vyrážka dost svědí. Fakt docela hodně. Takže je divné, že syna ne. Takže alergická rakce to možná bude, ale spíš na něco jiného. Kdyby to měl na jednom místě, tak řeknu, že si hrál v kopřivách nebo mraveništi, protože to vypadá úplně stejně, ale je jasné jak z popisu, tak z rozmístění po těle, že z kopřiv ani mravenců to nebude :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
10.4.17 16:17

@Klarinka2007 Jo a podařilo se mi najít pupínkový rozcesťovník. Hledala jsem ho několik let a teď jsem na něj narazila náhodou, tak sem hned taky házím link :)

http://monka.hysteria.cz/…ar/kuze.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.17 16:28

@Amys
Právě večera jak jsme došli, tak jsem taky myslela že ho něco štíplo, měl totiž jen jeden, ale žádné bodnutí či něco tam nebylo…pak šel znovu ven a už to měl na břiše a na zádech. A jak říkám, nesvedi ho to, po podání fenistil kapek a umytí ledovou vodou to za chvíli zmizí. Takže jsem vážně bezradná…a mudr řekla že je to alergická reakce, ale na co, toť otázka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4328
10.4.17 16:34

Taky bych rekla, ze alergie na slunce vypada jinak. Navic logicky usuzuji, ze se udela na mistech kam slunicko sviti nikoliv pod oblecenim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
10.4.17 16:56

@Klarinka2007 Tak holt na něco skutečně reaguje „kopřivkou“, teď jen zjistit na co :? Zkus to nějak vypozorovat. Nestříkali třeba u vás něčím pole a nebo třeba sousedi na zahradě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3544
10.4.17 19:48

Co třeba srst zvířat? Nemuchluje venku nějakou kočku nebo psa?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama