Alergie na slunicko???Jaky opalovaci krem pri ekzemu?

456
28.4.05 15:19

Alergie na slunicko???Jaky opalovaci krem pri ekzemu?

Ahoj holky,
muzete mi nekdo popsat,jak se u vasich deti projevuje alergie na slunicko?Jak zacalo svitit na jare agresivni slunicko,Kristynce (9mes) se udelaly takove cervene skvrnky pod ocickama.Myslela jsem,ze je to spalene.Asi za 3 dny to zmizelo.Mazali jsme detskym kremem Babylove faktor 40.Jenze se to udelalo zase.Pak jsem myslela,ze se vratil ekzem-mela cca do 4 mesicu,pak dal pokoj nebo,ze je to reakce na ten Babylove krem.Jenze zase to zmizelo.Ted 2 dny nesvitilo slunicko a mela klid a dnes se to zase po prochazce trochu objevilo-nebyla namazana,toho kremu uz se bojim:o).Nevite,cim by to mohlo byt? A muzete mi poradit,jaky opal.krem pouzivate pro dite se sklonem k alergiim?
Stejne asi zajdeme pristi tyden k dr.,jestli se to zase objevi,ale zatim vas prosim o zkusenosti.
Dik Terez.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2237
28.4.05 15:36

U miminek nevim, jak presne poznas, ze to neni alergie na neco jineho. Ale ja touhle alergii trpela v puberte. Udelaly se mi flicky po tele a silene to svedilo. Doktorka mi dala nejaky lek proti svedeni. Existuje i opalovaci mlicko. Znama s tim patlala asi dvou leteho syna. Prodaji to v lekarne. Myslim, ze se to jmenovalo Microsun, ale nevim to jiste. Ja to pouzivala hrozne nerada, protoze se to spatne nanaselo. Terik a Charlie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
28.4.05 16:24

Cau,
na alergologii v nemocnici Praze - Motole doporucuji detem s ekzemy opalovaci krem MICROSUN 20.

Romca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
28.4.05 20:57

Dekuju holky,tak asi zkusime ten Microsun

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...