Reklama

Alergie na sperma - preventivní léčba?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lalady
Nováček 2 příspěvky 02.10.18 20:31
Alergie na sperma - prevetnitvní léčba?

Ahoj holky, chci se zeptat - mám trošku podezření že bych mohla mít alergii na sperma. Po sexu mě to často pálí a přijde mi že to mám dole trošku nateklé. Dřív mě to ani nenapadlo, ale už se cca 2 roky snažíme o miminko a máme za sebou několik neúspěšných IUI a jedno neúspěšné IVF, tak jsem si o alergii hledala více informací a vyžádala jsem si ve svém CAR žádanku na vyšetření na imunologii. Máte někdo zkušenost? Chtěla jsem se ale hlavně zeptat jestli si myslíte že by mohlo trošku pomoci preventivně si brát 1× denně lék na alergii nebo je to úplná blbost? Jedeme příští týden na dovolenou což akorát vychází na ovulaci, tak bych to chtěla jen tak vyzkoušet..Moc prosím o rady a předem díky moc!

Reklama

Reakce:

Black cat1982
Povídálka 11 příspěvků 02.10.18 23:46

@Lalady
Ahoj. Mě na imunologii řekli, že mám alergii na manželovi spermie. A lečba? Doporučen sex s ochranou. Dlouhodobý. Což je kontraproduktivní s myšlenkou otěhotnět.
Teď po par letech jsem znovu byla na imunu, alergie žádná. Tělo se s tim popralo.
V caru pri takové diagnóze dávají „prednison“ jestli si to dobře pamatuji. Ten si s tím prý také poradí.
Prášek na alergii…to nevím, ani me to nenapadlo si ho brat.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Průvod bude! Starosta ho sice zakázal, magistrát ale Kočkovým vyhověl

Radnice Prahy 3 málem zhatila pozůstalým po Janu Kočkovi (†28) jejich... číst dále >

Až Laura jednou promluví, tak to bude fičák, říká Homola o dceři

Hudebník Matěj Homola (45) je sice na cestě po indických velehorách, i do... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >