Alergie na sperma - preventivní léčba?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lalady
Povídálka 45 příspěvků 02.10.18 20:31
Alergie na sperma - prevetnitvní léčba?

Ahoj holky, chci se zeptat - mám trošku podezření že bych mohla mít alergii na sperma. Po sexu mě to často pálí a přijde mi že to mám dole trošku nateklé. Dřív mě to ani nenapadlo, ale už se cca 2 roky snažíme o miminko a máme za sebou několik neúspěšných IUI a jedno neúspěšné IVF, tak jsem si o alergii hledala více informací a vyžádala jsem si ve svém CAR žádanku na vyšetření na imunologii. Máte někdo zkušenost? Chtěla jsem se ale hlavně zeptat jestli si myslíte že by mohlo trošku pomoci preventivně si brát 1× denně lék na alergii nebo je to úplná blbost? Jedeme příští týden na dovolenou což akorát vychází na ovulaci, tak bych to chtěla jen tak vyzkoušet..Moc prosím o rady a předem díky moc!

Reakce:
Black cat1982
Povídálka 12 příspěvků 02.10.18 23:46

@Lalady
Ahoj. Mě na imunologii řekli, že mám alergii na manželovi spermie. A lečba? Doporučen sex s ochranou. Dlouhodobý. Což je kontraproduktivní s myšlenkou otěhotnět.
Teď po par letech jsem znovu byla na imunu, alergie žádná. Tělo se s tim popralo.
V caru pri takové diagnóze dávají „prednison“ jestli si to dobře pamatuji. Ten si s tím prý také poradí.
Prášek na alergii…to nevím, ani me to nenapadlo si ho brat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >